
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Rolls-Royce Dawn
6.6 V12 | Two Tone | Bespoke Audio
€ 299.950201752.243 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 6 april 2017 |
| APK | 18 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 507.016 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 522 - € 571 |
Omschrijving
Ultieme luxe, adembenemende prestaties en een tijdloze elegantie. Maak kennis met deze magistrale Rolls-Royce Dawn.
Uitgevoerd in de exclusieve en diepe fabriekskleur Midnight Sapphire II Metallic, gecombineerd met een smaakvolle Two-Tone samenstelling, is deze Dawn een absolute verschijning. Onder de indrukwekkende motorkap ligt de iconische 6.6 liter V12-motor met maar liefst 420 kW (571 pk), die zorgt voor een ongeëvenaard soepele en serene rijervaring. Glijd in alle rust over de weg, of geniet met de kap open van de ultieme vrijheid.
Dit specifieke exemplaar is met uiterste zorg samengesteld en onderhouden. Het interieur ademt puur vakmanschap en is voorzien van het fabelachtige Bespoke Audio systeem, waarmee elke rit verandert in een privéconcert. Met slechts 52.243 kilometer op de teller verkeert deze Rolls-Royce in een prachtige staat.
Highlights & Opties:
- Bespoke Audio: Het legendarische, op maat gemaakte audiosysteem van Rolls-Royce voor een loepzuivere geluidsbeleving.
- Two-Tone exterieur: Een subtiele en uiterst stijlvolle kleurencombinatie die de klassieke lijnen van de Dawn perfect accentueert.
- Handgemaakt interieur: Hoogwaardig leder, verfijnd houtfineer en een afwerkingsniveau waar geen enkele andere auto aan kan tippen.
- Soepel cabriodak: In perfecte stilte opent of sluit het dak in slechts 22 seconden, zelfs rijdend tot 50 km/u.
Ervaar het zelf Dit is uw kans om eigenaar te worden van een van de meest exclusieve vierzits cabriolets ter wereld.
Wordt dit jouw nieuwe droomauto? Heb je vragen of wil je deze eyecatcher in het echt bewonderen? Ons team staat te trappelen om je te helpen! Je bereikt ons razendsnel via:
* WhatsApp of telefoon: 013-2045100
* E-mail: sales@dtmobility.com
Natuurlijk staat de koffie ook altijd klaar in onze showroom in Oisterwijk.
Zekerheid voorop: Elke auto in onze collectie moet aan onze strenge kwaliteitseisen voldoen. Daarom krijgt iedere wagen pas een plekje in de showroom na onze uitgebreide 111-punten check. Zo ga jij met een gerust hart de weg op!
Even een check: We hebben deze advertentie met veel zorg voor je gemaakt. Toch kan er per ongeluk weleens een klein detail of optie afwijken. Twijfel je ergens over? Laat het ons weten, dan kijken we het direct voor je na! (Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend).
Aanvullende opties en accessoires
Interieur & Comfort
- luxe lederen interieur
- Comfortzetels
Overige
- Wettelijke garantie
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 505 kg
Wielbasis: 311 cm
Interieur
Interieurkleur: Wit
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 330 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 14,2 l/100km (1 op 7,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 21,4 l/100km (1 op 4,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 9,8 l/100km (1 op 10,2)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Cito Motors Huizingalaan 66 5628 CM Eindhoven, NL 040-2901110 www.citomotors.nl info@citomotors.nl
Overige informatie
Basiskleur: blauw / grijs
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 12 |
| Cilinderinhoud | 6.592 cc |
| Max. vermogen | 420 kW (572 pk) |
| Max. koppel | 780 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.290 x 1.950 x mm |
| gewicht | 2.535 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.040 kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,9 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 21,3 l/100km (1 op 4,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 9,8 l/100km (1 op 10,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 14,2 l/100km (1 op 7,0) |
| CO2-uitstoot | 330 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
DTMobility
Bedrijfsweg 195061 JX Oisterwijk


































































