

Renault Twingo
1.0 SCe Collection | Airco | El. ramen voor | Bluetooth | DAB |
€ 7.4502018102.424 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 8 mei 2018 |
| APK | 8 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 12.395 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Het karaktervolle uiterlijk van de Renault Twingo doet niets af aan het feit dat dit een comfortabele en bijzonder praktische auto is. De motor is zuinig maar pittig, en maakt een vlotte rijstijl mogelijk. Tot de voorzieningen van deze auto behoren LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Bij het wisselen van rijbaan kan een dode hoek ontstaan waardoor achterliggers te dichtbij kunnen komen. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft in dat geval automatisch een signaal. U hoeft het stuur geen moment los te laten om de audio aan te passen. De audiobediening op het stuur is een veilige en praktische oplossing. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Natuurlijk is er in deze auto airconditioning aanwezig. Deze auto is voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Zoals u mag verwachten van deze Renault Twingo is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Boxmeer afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-boxmeer@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Boxmeer behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Boxmeer is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Boxmeer!
Modelreeks: 2014 - 2019
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 520 kg
Wielbasis: 249 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 95 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 52 kW (71 pk) |
| Max. koppel | 91 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.650 x 1.554 mm |
| Draaicirkel | 8,7 m |
| gewicht | 840 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.360 kg |
| Inhoud bagageruimte | 219 - 980 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 151 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,5 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 95 g/km |
| Energielabel | C |




