

Renault Twingo
90PK-DYNAMIQUE-AUTOM-87DKM-NAVI-CRUISE-CAMERA-
€ 10.925201786.863 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 24 februari 2017 |
| APK | 16 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 17.158 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Constructiejaar: 2017-02
Laadvermogen: 445 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (€ 895): SERVICEPAKKET 12 MND GARANTIE
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 135 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.650 x 1.550 mm |
| Draaicirkel | 8,7 m |
| gewicht | 968 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.413 kg |
| Inhoud bagageruimte | 219 - 980 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 729 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 108 g/km |
| Energielabel | C |




