
Renault Twingo
70PK SCe Collection | Airco | Elektrische Ramen & Spiegels | USB | Centrale Deurvergrendeling | Bluetooth | LED Dagrijverlichting |

Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 8 april 2019 |
| APK | 11 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.595 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
Zuinige, moderne en wendbare auto met een hoge instap!
Welkom bij Zeeuw & Zeeuw Renault & Dacia Delft!
**125 occasions — direct beschikbaar**
Op zoek naar een betrouwbare occasion in Delft of regio Haaglanden? Bij Zeeuw & Zeeuw Renault & Dacia Delft vindt u meer dan 125 zorgvuldig gecontroleerde gebruikte auto’s direct uit voorraad leverbaar.
Of u nu zoekt naar een compacte stadsauto, gezins-SUV, automaat of elektrische Renault of Dacia: onze occasionspecialisten Jordi Vrijmoed en Tim Rietbroek helpen u graag bij het vinden van de juiste auto.
Waarom kiezen voor Zeeuw & Zeeuw Renault & Dacia Delft?
✔ Meer dan 125 occasions beschikbaar
✔ 12 maanden BOVAG garantie
✔ 100% gecontroleerde occasions
✔ NAP gecontroleerde kilometerstanden
✔ Inruil mogelijk
✔ Financiering mogelijk nu actietarief slechts 4,9%
✔ Direct een proefrit plannen
✔ Modern en een van de grootste Renault- en Dacia dealer van Nederland
Voor extra zekerheid kiest u optioneel voor ons afleverpakket inclusief onderhoud en APK.
Als officieel E-Tech Center adviseren wij u ook graag over elektrische en hybride occasions van Renault en Dacia.
Heeft u een interessante occasion gezien? Neem direct contact met ons op of plan eenvoudig online een proefrit.
**Nieuwe Renault & Dacia modellen**
Bij Zeeuw & Zeeuw Renault & Dacia Delft kunt u terecht voor de nieuwste Renault en Dacia personenauto’s en bedrijfswagens.
Of u nu zoekt naar een compacte stadsauto, ruime gezinswagen, elektrische auto of zakelijke bedrijfswagen. Onze verkoopadviseurs Ferdi, Maikel, Melvin, Sylvano en Frank helpen u graag persoonlijk bij het samenstellen van uw ideale Renault of Dacia.
Particulier:
- private lease
- direct beschikbare modellen
- voorraad
- inruil
Specialist in zakelijk rijden en elektrisch rijden
Als officieel Renault PRO+ Center adviseren wij zakelijke klanten over:
- bedrijfswagens (Renault 4 Van, Kangoo, Trafic en Master)
- leaseoplossingen
- wagenparkbeheer
- fiscale voordelen
- elektrische mobiliteit
- bijtelling
- elektrische bedrijfswagens
- fiscaliteit
- laadoplossingen
Daarnaast zijn wij E-Tech Center voor alle elektrische en hybride modellen van Renault en Dacia.
Wilt u overstappen naar elektrisch rijden? Wij helpen u graag met advies over:
- actieradius
- laden
- subsidies
- bijtelling
- zakelijke voordelen
Plan een proefrit in een nieuwe Renault of Dacia van uw keuze!
Vanuit onze vestiging in Delft bedienen wij klanten uit onder andere:
- Delft
- Pijnacker-Nootdorp
- Westland
- Den Hoorn
- Schipluiden
- Den Haag
- Rijswijk
- Zoetermeer
- Rotterdam
- Berkel en Rodenrijs, Bergschenhoek en Bleiswijk
Eigenlijk heel Nederland!
Algemene opmerking:
Hoewel aan de informatie over onze internetpresentatie voor nieuwe auto's en occasions de grootst mogelijke zorg is besteed kan Zeeuw & Zeeuw niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie, van welke aard dan ook.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Audio-installatie
- telefoonintegratie
Interieur & Comfort
- bagagedek
Veiligheid
- zijwind assistent
Overige
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2019
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 468 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieurkleur: Grijs
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 108 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Servicepakket - Budget (inbegrepen):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 12 maanden Bovag garantie
- Bovag 40-puntencheck
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
- Let op: Service en onderhoud niet inbegrepen bij het Budget Servicepakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Servicepakket - Premium (€ 975 meerprijs):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 12 maanden Bovag garantie
- Brandstof / acculading min. € 40,-
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Waxbehandeling
- Pechhulp
- Accu Health Check (PHEV & EV)
- Onderhoudsbeurt
- Distributieriem vervangen, indien nodig binnen 20.000 km of 12 maanden
- Remblokken en remschijven vervangen indien niet volgens fabrieksnorm
- Banden vervangen indien de profieldiepte minder is dan 3mm
- Remvloeistof vervangen indien noodzakelijk
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Zeeuw & Zeeuw+ Services
- Bovag 40-puntencheck
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
(Pechhulp en Accu Health Check kan alleen worden geboden voor automerken waarvan Zeeuw & Zeeuw officieel dealer is.)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket - Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK - Servicepakket - Excellent Personenauto's (€ 1.475 meerprijs):
- Gegarandeerde kilometerstand
- 18 maanden Bovag garantie
- Brandstof / acculading min. € 40,-
- Reiniging binnen- en buitenzijde
- Waxbehandeling
- Pechhulp
- Accu Health Check (PHEV & EV)
- Onderhoudsbeurt
- Distributieriem vervangen, indien nodig binnen 20.000 km of 12 maanden
- Remblokken en remschijven vervangen indien niet volgens fabrieksnorm
- Banden vervangen indien de profieldiepte minder is dan 3mm
- Remvloeistof vervangen indien noodzakelijk
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Zeeuw & Zeeuw+ Services
- Bovag 40-puntencheck
- 2 weken BOVAG-omruilgarantie (max. 750 km)
(Pechhulp en Accu Health Check kan alleen worden geboden voor automerken waarvan Zeeuw & Zeeuw officieel dealer is.)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Servicepakket - Budget"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Bovag garantie 18 maanden (18 maanden garantie); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee


Renault Twingo EDC (2016) - Test
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 52 kW (71 pk) |
| Max. koppel | 91 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.650 x 1.554 mm |
| Draaicirkel | 8,7 m |
| gewicht | 870 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.338 kg |
| Inhoud bagageruimte | 219 - 980 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 151 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,5 s |
| Actieradius | 744 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 108 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Zeeuw & Zeeuw Renault Delft
Exportweg 22645 ED Delfgauw





































