

Renault Twingo
BWJ 2015 1.0 71 PK SCe Authentique AIRCO | BLUETOOTH | 5-DEURS | CV
€ 4.4442015183.378 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 13 april 2015 |
| APK | 6 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 11.784 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Intelligent en praktisch, de Renault Twingo staat bekend om zijn handzaamheid en zijn kwaliteit. De motor maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare stoelen en in delen neerklapbare achterbank.
Ogen op de weg, handen aan het stuur. De audiobediening op het stuur zorgt dat u probleemloos schakelt tussen zenders. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. Gebruik de usb-aansluiting om uw muziekbibliotheek af te spelen in de auto. De uitrusting van deze auto is met isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes, boordcomputer en bekerhouder behoorlijk compleet.
In de Renault Twingo heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Hill hold control voorkomt dat de auto achteruit rolt op een helling. Het systeem werkt als een automatische handrem die in- en uitschakelt als u dat wenst.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Modelreeks: jul. 2014 - jun. 2017
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 520 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Fabrikant: Jaap Dik Heerenveen Wolfraamweg 7 8445PL HEERENVEEN, NL 0513744000 http://www.jaapdikheerenveen.nl heerenveen@jaapdik.nl
Wist je dat wij ook financiering en lease kunnen regelen voor jouw nieuwe auto? Zo rijd je zorgeloos weg met een oplossing die bij jou past.
Welkom bij JAAP DIK auto’s, uw mobiliteitspartner sinds 1982, In onze vestigingen in Assen, Hoogezand en Heerenveen hebben wij hebben meer dan 400 occasions op voorraad!
Kijk op WWW.JAAPDIK.NL voor alle occasions met een uitgebreide fotoreportage.
Wij bieden onze auto’s aan tegen scherpe rijklaar prijzen incl. 3 maand garantie,. (Geen afleveringskosten). We ruilen uw huidige auto graag in!
De voordelen van JAAP DIK auto’s:
• Kopen en dezelfde dag rijden
• Bezorging mogelijk door heel Nederland (300,= euro)
• Rijklaar prijzen, Incl geldige APK, afl.controle , 40 punten check en 3 maand garantie
• Bekende onderhoud historie
• Geen afleverings kosten
• Km. Standen (NAP) en bouwjaren gegarandeerd
• Inruil altijd mogelijk
• De hoogste kwaliteit voor een scherpe prijs
• Keuze uit aanvullende garantie en onderhoud pakketten
Wij rekenen met scherpe tarieven voor particuliere en zakelijke financiering, financial lease(zakelijk) kunnen
we binnen een dag regelen. Dus vandaag kopen en morgen rijden.
Door onze werkwijze heeft u altijd de zekerheid van een goed onderhouden auto, met een gegarandeerde km.stand.
Voor meer informatie kunt u bellen met JAAP DIK Heerenveen, 0513-744000. Buiten openingstijden kunt u ons tot
22.00 bellen of appen op 06-38624878 , mailen kan naar heerenveen@jaapdik.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 52 kW (71 pk) |
| Max. koppel | 91 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.650 x 1.560 mm |
| Draaicirkel | 8,7 m |
| gewicht | 840 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.360 kg |
| Inhoud bagageruimte | 219 - 980 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 151 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,5 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 95 g/km |
| Energielabel | A |




