We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Heldere , nette Twingo 1.2 3DRS Authentique, optisch en technisch in een goede conditie, onderhoud is goed bijgehouden, uiteraard zijn de boekjes, dubbele sleutels, enz., compleet aanwezig, evenals een kloppend NAP rapport.
Maak kennis met deze praktische Renault Twingo 1.2 Authentique uit 2008. Compact en met een laag gewicht van slechts 1.000 kg is deze witte hatchback dé ideale stadsauto. Uitgevoerd in een frisse kleur, voorzien van airconditioning en een radio CD-speler, biedt deze auto moderne gemakken voor dagelijks rijplezier. Perfect voor wie een betrouwbare auto zoekt tegen een aantrekkelijke prijs. Bij een topsnelheid van 154 km/u en een gemiddeld verbruik van slechts 5,5 liter per 100 km, is deze Twingo ook nog eens zeer zuinig.
Het interieur biedt ruimte aan vier personen en is uitgerust met een verstelbaar stuur, stuurbekrachtiging, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, en zowel bestuurders- als passagiersairbag. Daarnaast geniet u van extra veiligheid door het Anti Blokkeer Systeem (ABS) en een startonderbreker. Het compacte formaat maakt parkeren eenvoudig, terwijl u door de lichte en wendbare besturing soepel door het verkeer manoeuvreert.
Technisch verkeert deze Renault in keurige staat en is APK-gekeurd tot oktober 2026. Het voertuig is een echte aanrader voor zowel beginnende bestuurders als voor wie op zoek is naar een tweede auto. Heeft u interesse? Neem snel contact op en kom langs voor een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
Bluetooth
Carkit
Handsfree
Mistlampen achter
Pollenfilter
Stuur in hoogte verstelbaar
Verstelbare gordelhoogte
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 445 kg
Wielbasis: 237 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Er worden geen extra afleverkosten in rekening gebracht bij onze occasions. Ondanks dat onze advertenties met de grootst mogelijke zorg worden samengesteld, vragen wij uw begrip voor het feit dat aan de specificaties in deze advertenties geen rechten kunnen worden ontleend.