We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Renault Twingo
1.2-16V Dynamique / 1e eigenaar/ Dealer onderhouden / Airco / Radio / Elek Ramen V /
Renault Twingo
1.2-16V Dynamique / 1e eigenaar/ Dealer onderhouden / Airco / Radio / Elek Ramen V /
Pure lijnen en een verzorgd interieur, het is de typische charme van een Franse auto. De auto is van het bouwjaar 2007 en is van de eerste eigenaar. Met deze auto is een pittige rijstijl mogelijk, terwijl de motor toch spaarzaam met brandstof omgaat.
Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. De Renault is standaard voorzien van: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Renault Twingo samen. Bij een noodstop gebeurt er heel veel tegelijk: gas los, rempedaal in, kijken, sturen. Dan is het een veilig gevoel dat de Brake Assist uw remactie tot het maximum oppept.
We laten u deze auto graag helemaal zien. Belt u ons voor een afspraak?
Aanvullende opties en accessoires
Achterbank neerklapbaar
Stuur verstelbaar
Meer informatie
Modelreeks: jul. 2007 - nov. 2008
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 440 kg
Wielbasis: 237 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf Van Ramshorst BV Sluiswachter 26 3861SN NIJKERK GLD, NL 0332453118 http://www.autobedrijfvanramshorst.nl mvanramshorst@autobedrijfvanramshorst.nl