
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Renault Trafic
2.0 dCi 130 T30 L2H1 / nwe model / Carplay / Led
€ 14.9502022170.859 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 18 maart 2022 |
| APK | 18 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 37.837 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
Distributieriem is vervangen bij: voorzien van ketting.
Dit is echt een zakenauto om in het zicht te parkeren bij uw klant. In deze auto vindt u een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Passagiers stappen gemakkelijk in en uit door de schuifdeur met z'n ruime opening. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer led-koplampen, warmtewerend glas en verstelbare lendensteunen.
U weet altijd waar u moet zijn, dankzij het navigatiesysteem. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. De parkeersensoren waarschuwen wanneer u te krap inparkeert of dat ene paaltje niet hebt gezien. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Stel de cruise control in op de gewenste snelheid en u rijdt comfortabel en zuinig. Deze Renault is voorzien van airconditioning, buitentemperatuurmeter, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Aan boord van deze Renault houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. Brake assist herkent een noodsituatie en voert de remdruk op om de remweg te verkorten. Met voorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Even bellen voor een afspraak en deze Renault staat voor u klaar!
Gunstige Financieel lease mogelijk ook voor starters! jaarcijfers hierbij niet nodig!!
Met nationale autopas, Inruil en financiering mogelijk. Altijd 80 occasions op voorraad. Wij zijn gespecialiseerd in alle type occasions tot de prijsklasse van 25.000 Euro.
Al onze auto's worden vooraf klaar gemaakt. Zo kunt u uw nieuwe aankoop direct meenemen !
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie full map
- Telefoonintegratie premium
Veiligheid
- Afdaal assistent
- Roll Stability Control
Overig
- led dag koplampen
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.271 kg
Wielbasis: 350 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.480 x 1.956 x 1.967 mm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| gewicht | 1.799 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.070 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 176 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,3 s |
| Actieradius | 1.142 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
Opties
Van den Brom Auto's
Tilbury 103897 AC Zeewolde



























