
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Renault Trafic
Passenger 2.0 dCi 120 Grand Zen 9-persoons| All-Season Banden| Trekhaak| Carplay|
€ 26.9002021111.353 km
Handmatig
Diesel
Personenbus
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Datum eerste toelating | 11 januari 2021 |
| APK | 4 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 64.683 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 679 - € 713 |
Omschrijving
'Drive for change' is het motto bij Renault. Dit merk laat zich dan ook uitdrukkelijk van z'n innovatieve kant zien in techniek en styling, en daarvan is deze auto een voorbeeld. Hij heeft een dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De schuifdeur achter is fijn voor in- en uitstappen en de grotere ramen bieden veel meer uitzicht. In deze auto profiteert u onder andere ook van: LED koplampen, donker getint glas achter en verstelbare lendensteunen.
De meeste schade bij inparkeren komt van een randje of paaltje dat u even niet zag. Maar de parkeersensoren zien alles en waarschuwen op tijd. In deze auto kiest u zelf uw ideale temperatuur dankzij de airconditioning. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. Brake assist verhoogt de remdruk in een noodsituatie zodat u sneller stil staat. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Interesse? Maak dan gauw een afspraak voor een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Extra getint glas
- lendesteunen (verstelbaar)
- Technische inspectie
Meer informatie
Modeljaar: 2020
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.125 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 350 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Afleverpakket:
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.400 x 1.960 x mm |
| gewicht | 1.945 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.070 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,5 s |
| Actieradius | 1.403 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 192 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Bochane Zeist Occasions
Odijkerweg 543709 JH Zeist



































