
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Renault Trafic
1.6 dCi L2 DC Dubbel Cabine Euro 6/ Cruise/ Navi/ LMV/ Airco/ PDC/ Sidebars/ Keyless
€ 13.9442017168.744 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 januari 2017 |
| APK | 18 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 66.061 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Renault Trafic L2 dubbel cabine met euro 6 motor.
Voorzien van o.a:
- Cruise control
- Navigatie
- Lichtmetalenvelgen 17 inch
- Airco
- Parkeersensoren achter
- Sidebars
- 5 zitplaatsen
- Keyless
Laatste onderhoud gehad op 9-10-25 bij 163.267 kilometers
2 sleutels aanwezig.
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Parkdistance control
- Schuifdeur met ruit
- Sidebars
Infotainment
- Bluetooth
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- USB poort
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Comfortstoel(en)
- Laadruimte betimmering
- Laadvloer
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Audio-pakket (Bluetooth)
- Bluetooth
- Pack Navigatie (Bluetooth, Navigatiesysteem full map)
- Pack Visibilité (Achterdeuren met ruiten)
- Zijwandbekleding laadruimte
Bedrijfsinformatie
Voor meer foto’s van deze wagen en ons complete assortiment kijkt u op www.vdhurk.nl.
LET OP: Alle prijzen zijn exclusief BTW, tenzij anders vermeld.
Aan eventuele fouten in advertenties of prijzen kunnen geen rechten worden ontleend.
Bijna 60 jaar dé bedrijfswagenspecialist.
Met een grote voorraad, Brabantse gemoedelijkheid én scherpe prijsstelling helpen wij u aan uw volgende bedrijfswagen.
App, mail, bel of kom langs voor een kennismaking.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.400 x 1.960 x 1.970 mm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| gewicht | 1.875 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 154 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,4 s |
| Actieradius | 1.194 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
Opties
Van den Hurk Bedrijfswagens B.V.
Kanaaldijk Zuid West 75706 LD Helmond


















