
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Renault Trafic
1.6 dCi T27 L1H1 Comfort Airco/Navi
€ 8.8502016160.664 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 15 juli 2016 |
| APK | 22 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 33.805 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 129 - € 129 |
Omschrijving
Onze verkoop en prijsstelling is gericht op de zakelijke markt, onze prijzen zijn exclusief BTW en BPM!
Geadverteerde prijs is zo mee. Met een geldige APK.
Advertentie is voorbehouden aan prijswijzigingen en invoerfouten
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Audio-navigatie full map
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: jun. 2014 - mrt. 2016
Cabine: enkel
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.100 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 310 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Historie
Aantal eigenaren: 3
Productveiligheid
Fabrikant: Twigt Trucks BV Hoofdweg-Noord 27 2913LB NIEUWERKERK AD IJSSEL, NL 0180317272 http://www.twigttrucks.nl info@twigttrucks.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.000 x 1.960 x 1.970 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.640 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.740 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 153 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,9 s |
| Actieradius | 1.230 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 170 g/km |
Opties
W. Twigt en Zn. Bedrijfsauto's
Hoofdweg Noord 272913 LB Nieuwerkerk aan den IJssel















