
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Renault Trafic
2.0 dCi 145 T29 L2H1 DC Comfort VVB438 Prijs zoals getoond
€ 22.750202186.203 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 januari 2021 |
| APK | 6 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 55.421 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Getoonde verkoopprijs is inclusief tenaamstellingskosten en een geldige APK.
Afleverkosten voor dit voertuig zijn €1475,- excl. BTW
Afleverpakket gebruikte voertuigen (schoon afgeleverd, tenaamgesteld, 12 maanden APK, onderhoudsbeurt uitgevoerd en 3 maanden of 7500 km garantie op motor en versnellingsbak)
Voertuignummer: VVB438
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Niveauregeling automatisch
- Zijruit rechts in laadruimte
Infotainment
- Multimedia systeem
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterstoelen drie
- Armsteun
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- passagiersstoel
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Pack Airco Plus (Binnenspiegel automatisch dimmend)
- Pack Visibilité (Achterdeuren met ruiten)
- Parkeer pakket (Binnenspiegel automatisch dimmend)
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jun. 2019 - dec. 2021
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.144 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 350 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Van Vliet Bedrijfswagens Haarbos 5 3953HA MAARSBERGEN, NL 0343745823 http://www.vanvliet-bedrijfswagens.nl info@vanvliet-bedrijfswagens.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn dealer van Gema bedrijfswageninrichting. Indien gewenst maken wij de laadruimte functioneel voor uw onderneming. Interesse? Wij gaan graag in gesprek over de mogelijkheden ! Ook het opbouwen van eventuele accessoires kunnen wij volledig verzorgen!
Getoonde verkoopprijs is inclusief tenaamstellingskosten en een geldige APK.
Getoonde prijzen zijn exclusief BTW en BPM en exclusief kosten rijklaarmaken, leges en evt. verwijderingsbijdrage.
Vraag vrijblijvend naar onze financieringsmogelijkheden.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Van Vliet bedrijfswagens is een RDW erkend universeel Bovag bedrijf dat zich richt op de bedrijfswagenmarkt. Wij zijn ook uitgerust voor de service en onderhoud aan uw bedrijfswagen. Wij zijn geopend van maandag t / m vrijdag van 8:00 tot 17:00 uur en zaterdag alleen aanwezig op afspraak. Zondags gesloten!
Graag tot ziens!!
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.400 x 1.960 x 1.970 mm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| gewicht | 1.926 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.070 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 176 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 1.290 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 200 g/km |
Opties
Van Vliet Bedrijfswagens
Haarbos 53953 HA Maarsbergen
































