
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Renault Trafic
1.6 dCi T29 L2H1 DC Comfort, Marge, Trekhaak, Euro 6, 5 Persoons, Navigatie, PDC
€ 12.9502018132.693 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 januari 2018 |
| APK | 29 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 41.137 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Voor meer informatie over dit voertuig bellen!
Nick 0652711911
12950,- Marge
betreft NL ex defensie bus,
Complete onderhoudt historie aanwezig
1ste eigenaar.
Wij verheugen ons op uw belangstelling.
Kijk voor meer foto´s op:
www.asmlease.nl
Goorsestraat 22
7041GA 's-Heerenberg
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Bij alle aangeboden voertuigen zijn schrijf- en tekst fouten voorbehouden. Afleveringskosten en garantie pakketten in overleg.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap
6 maanden| € 266,24
12 maanden| € 376,40
24 maanden| € 866,00
Renault zoekt de laatste jaren nadrukkelijk het onderscheid op wat betreft innovatie en straalt dat ook duidelijk uit met de slogan 'Drive for change'. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De lekker grote deuropening van de schuifdeur aan passagierszijde zorgt voor een heerlijk ruime instap.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Het infotainmentaanbod is zeer uitgebreid. Ontspannen reizen doet u met behulp van het navigatiesysteem terwijl u muziek afspeelt via het audiosysteem met DAB-radio. Parkeersensoren zijn een handig hulpmiddel om parkeerschades te voorkomen. De snelheid en interval van de ruitenwissers worden bij neerslag op maat aangestuurd via het regensensor. De cruise control levert een mooie, gelijkmatige koers. Dat rijdt prettig. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn keyless entry, airconditioning, buitentemperatuurmeter, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Renault TRAFIC samen. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Bel nu voor een afspraak en overtuig uzelf.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Zijwandbekleding laadruimte
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterklep met ruit
- Sproeier
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd
Overig
- Audio-pakket
- ex Defensie
- L2H1 MAXI
- MARGE
- Navigatie-pakket (Navigatie-systeem full map, Navigatie full map)
- Navigatie-pakket 2 (Navigatie-systeem full map, Navigatie full map)
- Pack Navigatie (Navigatie-systeem full map, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Navigatie full map)
- Pack Visibilité (Achterdeuren met ruiten, Achterklep met ruit, Sproeier, Sproeier)
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/65 R16
Laadvermogen: 1.065 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 350 cm
Interieurkleur: Zwart
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.399 x 1.956 x 1.971 mm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| gewicht | 1.875 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 154 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,4 s |
| Actieradius | 1.194 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
Opties
ASM Lease B.V.
Goorsestraat 227041 GA 's-Heerenberg



































