
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Renault Talisman
Estate 1.3 TCe Business Intens | NAP | Trekhaak | Elektrische achterklep | Navigatie | LED | DAB | Cruise Control | Climate Control |

Renault Talisman
Estate 1.3 TCe Business Intens | NAP | Trekhaak | Elektrische achterklep | Navigatie | LED | DAB | Cruise Control | Climate Control |
€ 19.950202290.712 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 februari 2022 |
| APK | 3 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 35.625 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Oogt goed, rijdt super. Deze Renault Talisman Estate is een zakenauto pur sang. De aandrijving van deze Renault komt voor rekening van een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare voorstoelen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Snelheid, omgevingsinfo, navigatie en communicatie... Het digitale dashboard geeft alles realtime weer. Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Dankzij de spraaksturing bedient u verschillende functies zonder uw handen van het stuur te halen. Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het full map navigatiesysteem. De sensoren van de achteropkomend verkeer waarschuwing registreren wat er gebeurt in de dode hoeken en achter u. U krijgt meteen een waarschuwing als u een achterligger over het hoofd ziet. Deze auto is voorzien van automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en keyless entry.
In de Renault Talisman Estate heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Om deze Renault echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Lochem afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-lochem@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Lochem behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Lochem is officieel dealer van RENAULT en DACIA. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Lochem!
Aanvullende opties en accessoires
- Autonomous Emergency Braking
- Navigatiesysteem full map
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- hoofdsteunen actief
- Instructieboekjes aanwezig
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- parkeersensor voor en achter
- Rookvrij
- Tenaamstelling van het voertuig
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zonnescherm zijruiten
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2022
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 655 kg
Wielbasis: 281 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Leaseprijs: private lease € 679 p/m (36 maanden, 10.000 km); full operational lease € 634 p/m (36 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Afleverpakket:
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technisch inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.333 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.870 x 1.870 x 1.468 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.388 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.043 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Inhoud bagageruimte | 572 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 877 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Bochane Lochem
Kwinkweerd 207241 CW Lochem







































