

Renault Talisman
Estate 1.6 TCe Zen Bovag Garantie
€ 9.9502017186.330 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Semi_Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 juli 2017 |
| APK | 29 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 36.089 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Rijden als nieuw? Dan is deze Renault Talisman Estate een fantastische buitenkans. Prille cijfers op de teller, piepjong ogend, verbluffend actueel in extra's en opties... Deze Renault Talisman Estate heeft het allemaal! Tot de uitrusting van deze Renault behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare stoelen en LED-achterlichten.
Naast handmatige bediening kunt u belangrijke functies met uw stem bedienen dankzij de ingebouwde spraakbediening. Het navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. Met regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende spiegels en lederen stuur is deze auto helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Renault Talisman Estate samen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Deze Renault Talisman Estate is voorzien van Brake Assist, die extra remkracht geeft bij een noodstop. In deze Renault vinden we verder een hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Internetprijs is INCLUSIEF:
- Nieuwe / recente Apk-keuring
- Technische inspectie bij binnenkomst
- Vloeistof controle
Wij zijn aangesloten bij BOVAG Garantie.
Kiest u voor het BOVAG-garantie pakket 12 maanden, dan is de meer prijs € 1.200,-
(Via Bovag.nl is het all-in prijs)
Dit pakket omvat:
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Nieuwe / recente APK bij aflevering
- Tenaamstelling van het voertuig
- Vloeistof controle
- Onderhoudsbeurt
-Garantie Pakket 6 maanden meer prijs € 695
Tenaamstelling:
Wij kunnen de door ons geleverde auto's op naam zetten. U hoeft dus niet naar het postkantoor.
Inruil mogelijk!
Financiering / Leasen is mogelijk!
Wij zijn een universeel RDW erkend autobedrijf. Ook voor apk-keuringen, onderhoud & reparatie bent u bij ons aan het juiste adres. Voor meer informatie kunt u altijd contact met ons opnemen. Altijd even bellen voor vertrek, om misverstanden te voorkomen!
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag 08.30-18.00 uur.
Zaterdag 09.00-16.00 uur.
Buiten onze openingstijden op afspraak geopend.
Autobedrijf Kelvinring
Kelvinring 3
2952 BG Alblasserdam
Tel: 078-6999770
Mobiel: 06-19695065
Wij Plaatsen Onze auto's middels een occasion manager platform van Ucc. Optielijsten worden automatisch ingevuld.
Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele ( Spel ) fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering!
Modelreeks: feb. 2016 - apr. 2018
Wielbasis: 281 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 132 g/km
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Optioneel afleverpakket (€ 1.200): standaard
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; BOVAG Garantie Afleveringsbeurt! - 12 maanden Bovag garantie - Minimaal 6 maanden APK bij aflevering - Tenaamstelling van het voertuig - Vloeistof controle - Onderhoudsbeurt ; Nieuwe APK
Referentienummer: 7818
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Semi_Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Semi_automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.618 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.866 x 1.870 x 1.465 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.465 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.140 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 572 - 1.681 l |
| Inhoud brandstoftank | 51 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 879 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 132 g/km |
| Energielabel | A |





