Renault Grand Scenic

TCe 132 PK Bose / Dealer onderhouden / Trekhaak / Leder / Pano-Dak / Stoelverw. /

PoweredBy
Renault Grand Scenic
TCe 132 PK Bose / Dealer onderhouden / Trekhaak / Leder / Pano-Dak / Stoelverw. /
€ 14.9502017101.534 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieMPV (5 deuren)
KleurRood (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 2 juni 2017
APK 10 augustus 2026
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 37.390
Wegenbelasting/3mnd € 226 - € 247

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Autobedrijf van Ramshorst B.V.

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Renault Scénic is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Renault Scénic

Omschrijving

De Franse auto-industrie geeft veel concurrenten het nakijken. Geen wonder want de kwaliteit is hoog, de prijs très acceptable en de charme is eeuwig. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Elke rit in deze Renault Grand Scénic heeft een tikje meer, dankzij het lederen interieur. 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. En ze zijn ook nog eens voorzien van massagefunctie. Een goede zithouding is wel zo prettig. Daarom is deze auto voorzien van comfortstoelen. Wat een heerlijk ruim gevoel en zoveel licht geeft dat glazen panoramadak! Natuurlijk behoren 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, halflederen bekleding, donker getint glas achter, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.

Met de achteruitrijcamera ziet u precies wat er achter de auto gebeurt. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Een subliem geluidsspectrum wordt onder alle omstandigheden geleverd door het high performance audiosysteem. Bij de luxe van deze auto hoort ook automatische airconditioning. In deze Renault kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. Ook is de Renault uitgerust met: dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, DAB ontvangst, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.

In de Renault Grand Scénic heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Een belangrijk veiligheidssysteem in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die u een duidelijk signaal geeft wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.

Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Parkeersensor voor en achter
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Chroom delen exterieur
  • Privacy glass achter
  • Zonnescherm zijruiten

Infotainment

  • Navigatiesysteem full map
  • Audio installatie premium
  • Bluetooth

Interieur

  • Voorstoelen verwarmd
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Comfortstoel(en)
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Stuur verstelbaar

Veiligheid

  • Autonomous Emergency Braking

Overige

  • andere dakkleur
  • Bluetooth
  • Extra getint glas achter
  • hoofdsteunen anti-whiplash
  • Lendesteun(en) verstelbaar

Meer informatie

Modelreeks: sep. 2016 - dec. 2017
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 765 kg
Wielbasis: 280 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 795): Afleverpakket: Voor € 795,- krijgt de auto: een onderhoudsbeurt, nieuwe APK keuring, 12 maanden BOVAG garantie, 88-puntencheck, nieuwe matten, poetsen van binnen en buiten en halfvolle tank brandstof.
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Fabrikant: Autobedrijf Van Ramshorst BV Sluiswachter 26 3861SN NIJKERK GLD, NL 0332453118 http://www.autobedrijfvanramshorst.nl mvanramshorst@autobedrijfvanramshorst.nl

Bedrijfsinformatie

Profiteer nu van de verlaagde prijzen !!

Ben je op zoek naar een betrouwbare occasion met een scherpe aanbieding? Dan ben je bij Autobedrijf van Ramshorst aan het juiste adres! Of je nu een stoere SUV, een sportieve hatchback of een ruime stationwagen zoekt, wij hebben een aanbod dat perfect aansluit op jouw wensen.

Bij Autobedrijf van Ramshorst ga je met een glimlach en een geweldige deal de weg op!

⭐ Plan vandaag nog een proefrit! ⭐ Of bezoek onze showroom in Nijkerk en ontdek ons uitgebreide assortiment aan occasions. Wees er snel bij, want de voorraad is beperkt!

Mis deze unieke kans niet en kom langs voor jouw ideale auto! ??

Tot snel bij Autobedrijf van Ramshorst!

Graag van te voren een afspraak inplannen zodat we uw occasion alvast klaar kunnen zetten.

Waarom kiezen voor Renault dealer Van Ramshorst in Nijkerk?

- Een groot aanbod van de beste Renault occasions voor de laagste prijs
- Scherpe en realistische inruilprijzen, waarbij u ook andere merken dan Renault in kunt ruilen
- Ervaren autodealer sinds 1978
- Renault Sport specialist, dé dealer voor uw Renault Sport of RS

Wij hebben gemiddeld 150 auto's op voorraad. Hierdoor kan het gebeuren dat de occasion die u wilt bekijken niet op een gemakkelijk te bereiken locatie staat. Om de wachttijd die hierdoor kan ontstaan te beperken, vragen we u van tevoren te bellen naar 033-2453118. Als u aangeeft welke occasion u wilt bezichtigen, dan zetten wij de auto graag klaar voor uw bezichtiging en indien gewenst een proefrit.

In de vraagprijs is een geldige APK inbegrepen. Het rijklaar maken van de auto kost €795. In dit bedrag zijn de volgende zaken inbegrepen:
- Een volledige onderhoudsbeurt
- 12 maanden BOVAG Garantie (afhankelijk van BOVAG garantievoorwaarden)
- 88-puntencheck om de staat en werking van de binnen- en buitenkant van de auto te controleren
- Kilometerstand die gecontroleerd is op correctheid
- Een halfvolle tank
- Nieuwe vloermatten
- De auto wordt van binnen en buiten volledig gepoetst

Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Vraag bij onze verkopers naar meer informatie wanneer deze gewenst is.

Heeft u interesse in deze occasion? Kom dan snel langs in onze showroom aan Sluiswachter 26 in Nijkerk! Wij raden u aan om er snel bij te zijn, aangezien de omloopsnelheid van de meeste van onze occasions zeer hoog ligt.

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieMPV (5 deuren)
KleurRood (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.198 cc
Max. vermogen 97 kW (132 pk)
Max. koppel 205 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.640 x 1.870 x 1.650 mm
Draaicirkel 11,4 m
gewicht 1.405 kg
Max. toelaatbare gewicht 2.170 kg
Trekgewicht geremd 1.850 kg
Trekgewicht ongeremd 750 kg
Inhoud bagageruimte 533 l
Inhoud brandstoftank 53 l
Topsnelheid 188 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 11,4 s
Actieradius 868 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik buitenweg 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik gecombineerd 6,1 l/100km (1 op 16,4)
CO2-uitstoot 136 g/km
EnergielabelC

Opties

Autobedrijf van Ramshorst B.V.

Sluiswachter 26
3861 SN Nijkerk
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan Autobedrijf van Ramshorst B.V.

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Renault Scénic is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Renault Scénic