

Porsche 911
3.0 Carrera S Panoramadak SportChrono NL-Auto NAP
€ 131.795201949.777 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 13 augustus 2019 |
| APK | 13 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 175.702 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Keurige Porsche 911 Carrera S - Zeer smaakvol samengestelde configuratie. Nederlands geleverde auto met Nationale Auto Pas! Auto is onder meer voorzien van: Sportuitlaat, Sportchrono, stuurbekrachtiging plus, GT sportstuurwiel, elektrisch glazen schuifdak, Porsche emblemen op de hoofdsteunen, 20 21 inch RS Spyder design camera car play dab lichtmetalen velgen, privacy beglazing achter, elektrisch inklapbare spiegels, wijzerplaat toerenteller in Indisch rood, Bose sound systeem, digitale radio en nog veel meer! Alle beurten gehad bij Porsche dealer, de auto is altijd privé gereden en met uiterste zorg behandeld. Laatste onderhoud bij 47205 km. bij de Porsche dealer Rotterdam met de auto wordt privé mee gereden Tevens is deze Porsche voorzien van voertuigvolgsysteem! voor meer info tel 0654796923
Bekijk de volledige foto reportage op onze eigen website!
Inruil is mogelijk! Financiering is mogelijk vanaf een aanschafwaarde van 5000,- U kunt deze financiering het beste van te voren regelen bij uw eigen bank of één van onze tussenpersonen: Dealer Totaal Concept tel: 0306868750 Royaal Lease tel: 0226333432
-Vanwege drukte en groot aanbod kunnen wij helaas niet alle mails en marktplaats chats beantwoorden, voor het snelste contact graag bellen. -Vragen naar de laatste prijs of (onzin) biedingen worden beperkt beantwoord. -Wij zijn geopend zonder een afspraak te hoeven maken binnen onze openingstijden. -Wij reserveren GÉÉN auto’s, tenzij anders overeengekomen (met bijv. een aanbetaling). -Het maken van een afspraak voor een auto biedt geen garantie dat de auto beschikbaar is op die datum, het komt namelijk vaak voor dat mensen niet op komen dagen! Een afspraak is dus geen reservering! -Het beste is om voor vertrek even te bellen of de auto nog beschikbaar is.
-We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cc |
| Max. vermogen | 331 kW (451 pk) |
| Max. koppel | 530 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.519 x 1.852 x 1.300 mm |
| gewicht | 1.490 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.985 kg |
| Inhoud bagageruimte | 132 l |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Topsnelheid | 308 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,7 s |
| Actieradius | 764 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,9 l/100km (1 op 11,2) |
| CO2-uitstoot | 205 g/km |
| Energielabel | G |





