

€ 234.900
| Bouwjaar | 2023 |
| KM stand | 23.152 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- Porsche Occasion garantie
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 9 november 2023 |
| APK | 9 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 178.297 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Deze 911 GT3 is nieuw door ons geleverd, van de 1e eigenaar afkomstig en door ons dealeronderhouden. Deze 911 GT3 geniet nog van een lopende Porsche Approved garantie t/m 07-11-2028.
De Porsche 911 GT3 uit is zo’n auto waarbij alles draait om één ding: de bestuurder. Niet omdat hij “hard” wil zijn, maar omdat hij je meeneemt in wat er onder je gebeurt. Het gevoel begint al bij de eerste meters. Je zit laag, je kijkt over die bekende neus, en je merkt direct dat dit een 911 is die je serieus neemt. Elke input wordt netjes vertaald: sturen, remmen, gas. Geen vertraging, geen filter, gewoon helder en superdirect.
Wat de 992 GT3 zo sterk maakt, is dat Porsche de techniek niet gebruikt om het spannender te laten lijken, maar om het rijden beter te maken. Hij voelt stabiel en rustig als je tempo maakt, terwijl hij tegelijk speels blijft als je hem wat meer ruimte geeft. Daardoor is het niet alleen een auto voor het circuit, maar ook een auto waar je op de weg echt plezier uit haalt. Juist omdat hij zo precies is, voelt elke bocht als iets waar je zelf invloed op hebt, in plaats van iets wat “de auto wel oplost”.
Het huzarenstukje is toch wel de motor. Die 4.0 boxer is niet het type krachtbron dat je met één cijfer moet uitleggen. Het gaat om hoe hij opbouwt, hoe hij toeren maakt, en hoe hij je beloont als je er even voor gaat zitten. Dat maakt een GT3 verslavend op de juiste manier: je rijdt niet alleen hard, je rijdt bewust. Je bent bezig, je luistert, je stuurt. Dat is precies waarom dit model zo’n naam heeft.
Nieuwsgierig hoe dat in het echt voelt? Neem contact met ons op, dan plannen we graag een kennismaking of proefritmoment en vertellen we je wat de 992 GT3 zo bijzonder maakt zodra je hem zelf bestuurt.
Opties op deze 911 GT3 aanwezig:
Buitenspiegels gespoten in exterieurkleur
Liftsysteem vooras
Chrono pakket inclusief voorbereiding op de rondetrekker
90 liter brandstoftank
Wielen zwart zijdeglans gespoten
Adaptieve sportstoelen Plus (elektrisch 18-voudig)
BOSE® Surround Sound System
Getinte led koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System (PDLS).
Privacy glas
ParkAssistent (achter) inclusief achteruitrijcamera
Standaard is de 911 GT3 uitgerust met o.a.
7-traps Porsche Doppelkupplung (PDK) met start-stopsysteem
Achterwielaandrijving
Porsche Active Suspension Management (PASM)
Achterasbesturing met sportafstelling
Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus) inclusief elektronisch sperdifferentieel op achteras
Multilink-achteras met geïntegreerde extra veer, stabilisator, onderstellagers met kogelgewrichten
Onderstel voor circuitgebruik instelbaar
Porsche Stability Management (PSM)
Remzadels rood
Voorbumper in exterieurkleur, onderspoiler zwart met geïntegreerde luchtkoelopeningen inclusief antracietkleurig rooster en zwarte spoilerrand
Lichtgewicht voorklep van carbon in exterieurkleur met twee luchtuitlaten
Lichtgewicht achterklep
Vaste achterspoiler in exterieurkleur
Achterdiffusor met vinnen in zwart
Achterbumper met extra luchtuitlaten inclusief antracietkleurig rooster
Lichtgewicht sportuitlaatsysteem met twee centraal geplaatste eindpijpen van roestvrij staal in zwart
20/21 inch 911 GT3 wielen met sportbanden (Centerlock)
Centrale wielmoeren in zwart inclusief wielnaafafdekking met 'GT3' logo
SPORT knop voor activeren van rij-dynamische instellingen (motor en transmissie)
Led-koplampen met vierpunts led dagrijverlichting
Led-achterlichten in doorlopend design
Cruise control
Lichtgewicht geluidswerende beglazing
Hoofdsteunen met gestikt 'GT3' logo in GT zilver
Multifunctioneel GT3 sportstuurwiel in glad leder zwart met 12-uurmarkering, schakelpaddels en rijmodus-schakelaar
Interieuruitrusting met details in leder/Race-Tex in zwart met contrastkleur in GT zilver
PDK keuzehendel in Race-Tex
Hemelbekleding in Race-Tex
Advanced Climate Control (2-zone)
Porsche Communication Management (PCM) inclusief onlinenavigatie, mobiele-telefoonvoorbereiding, audioingangen en spraakbediening
10,9 inch full-HD touchscreen met hoge resolutie
Twee 7 inch tft-displays in instrumentenpaneel
Twee USB-C laadaansluitingen in middenconsole voor
Stopcontact (12 V) in voetenruimte bijrijderszijde
Porsche Connect inclusief Apple CarPlay® en Android Auto™
Porsche Track Precision App
LTE-communicatiemodule
Digitale radio (DAB+)
Spraakbediening
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 90 liter brandstoftank
- Buitenspiegels gespoten
- Elektronisch sper differentieel
- Led-koplampen met getint glas inclusief PDLS
- Lichtgewicht en geluidswerend glas incl. privacy glas
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21"
- Liftsysteem vooras
- ParkAssistent inclusief achteruitrijcamera
- Sport Chrono Pakket incl. mode switch schakelaar
- Wielen zwart zijdeglans gespoten
Infotainment
- Audio-installatie
- BOSE Surround Sound System
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Adaptieve sportstoelen Plus
- Aluminium interieur afwerking
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- achterasbesturing
- Bluetooth
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding microvezel
- multimedia scherm standaard
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- unikleur/pastel
- Variabele stuuroverbrenging
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi
Meer informatie
Modelreeks: 2024 - 2026
Modelcode: 992
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 289 kg
Wielbasis: 246 cm
Interieurkleur: Standaard zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Porsche Centrum Twente Birnieweg 9-11 7418HH DEVENTER, NL 0570232911 http://www.porschecentrumtwente.nl info@porschecentrumtwente.nl
Bedrijfsinformatie
Onze prijzen zijn inclusief 1 jaar Porsche Approved garantie (t.w.v. 1695 euro) . Daarnaast zorgen wij bij aflevering dat u minimaal 1 jaar of 15.000 KM onderhoudsvrij (o.a. onderhoudsbeurt, banden en remmen) kunt rijden. Zo kunt u zorgeloos genieten van uw Porsche.


Test: Porsche 911 S/T: 'Puur, duur hebbeding’
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 4.000 cc |
| Max. vermogen | 375 kW (511 pk) |
| Max. koppel | 470 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.570 x 1.850 x 1.280 mm |
| gewicht | 1.493 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.782 kg |
| Inhoud bagageruimte | 132 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 318 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,4 s |
| Actieradius | 492 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 13,0 l/100km (1 op 7,7) |
| CO2-uitstoot | 312 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Porsche Centrum Twente
Birnieweg 97418 HH Deventer


















