

Porsche 911
GT3
€ 139.900201494.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 19 november 2014 |
| APK | 29 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 225.050 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Deze Porsche 911 GT3 is nieuw geleverd in België.
Uitgevoerd in de kleur Rhodium-zilver metallic.
Voorzien van Porsche Approved garantie t/m 01-02-2029.
Opties op dit exemplaar:
90 liter benzine tank
Bi-xenonkoplampen zwart, inclusief Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Getinte baan op voorruit
Zelfdimmende binnen-/buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB)
Liftsysteem vooras
Clubsport pakket
Voorbereiding voor Porsche Vehicle Tracking System (PVTS)
Sport kuipstoelen
Stoelverwarming
Rokerspakket
Vloermatten
Interieurpakket carbon
Afdekplaat middenconsole carbon
Porsche Communication Management (PCM) inclusief navigatiemodule
Sound Package Plus
Mobiele-telefoonvoorbereiding
Sport Chrono pakket inclusief Porsche Precision App
Modelreeks: 2011 - 2016
Modelcode: 991
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 315 kg
Wielbasis: 246 cm
Interieurkleur: Leder, Zwart
CO₂-uitstoot (NEDC): 289 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 12,4 l/100km (1 op 8,1)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 18,9 l/100km (1 op 5,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 8,9 l/100km (1 op 11,2)
Inbegrepen afleverpakket: Approved:
Dit garanderen we wanneer u bij ons een Porsche occasion koopt.
- Minimaal 12 maanden Porsche Approved Garantie en Porsche Assistance
- Een Porsche die op basis van onze checklist met 111 punten is gecontroleerd
- Een Porsche die aan alle Porsche standaards voldoet
- Uitsluitend gebruik van originele Porsche onderdelen
- Werkzaamheden die worden uitgevoerd door technici die door Porsche zijn getraind
Dit afleverpakket bevat: Porsche Approved
EU verantwoordelijke: Porsche AG Porscheplatz 1 D-70435 Stuttgart, NL (+49)-0711-911-0 https://www.porsche.com/international/ info@porsche.de
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.800 cc |
| Max. vermogen | 350 kW (477 pk) |
| Max. koppel | 440 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.850 x 1.269 mm |
| gewicht | 1.405 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.720 kg |
| Inhoud bagageruimte | 125 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 315 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,5 s |
| Actieradius | 516 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 18,9 l/100km (1 op 5,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 8,9 l/100km (1 op 11,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 12,4 l/100km (1 op 8,1) |
| CO2-uitstoot | 289 g/km |
| Energielabel | G |





