
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Porsche 911
3.6 T-Hybrid Carrera 4 GTS | Carbon | 18-weg | InnoDrive | BOSE | Stoelventilatie |
€ 252.90020263.236 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 25 februari 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Porsche 911 3.6 T-Hybrid Carrera 4 GTS | Carbon | 18-weg | InnoDrive | BOSE | Stoelventilatie |
Exterieur: Salte Grey Neo
Interieur: Zwart, Leder met stiksel Crayon
Eerste toelating: 25-02-2026
Kilometerstand: 3.236 km
Voorzien van onder andere:
2-persoons achterbank
Achteruitkijkspiegel in Race-Tex met decoratief stiksel
Adaptieve sportstoelen Plus, elektrisch 18-voudig met memory pakket
BOSE® Surround Sound System
Dorpelbekleding binnenzijde in leder met decoratief stiksel
Elektrisch bedienbaar glazen schuifdak
Exclusive achterlichten
Exterieurpakket zwart hoogglans
Getinte HD-Matrix LED-koplampen
Interieurpakket carbon mat met accenten zwart
Lane Change Assist
Led-deurverlichting met 'PORSCHE'-logo
Porsche embleem op hoofdsteunen
Porsche Entry
Porsche InnoDrive inclusief adaptieve cruisecontrol
Power Steering Plus
Privacybeglazing
Sierlijsten zijruiten hoogglans zwart gespoten
Stoelventilatie (voor)
Surround View with Active Parking Support
Verwarmd GT sportstuur leder met stuurwielpaneel Carbon mat
Wijzerplaat Sport Chrono wit
Zonnekleppen Race-Tex
Ons bezoekadres is gevestigd op de Waterveste 2 in Houten centraal gelegen in het midden van Nederland.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is VDM Cars niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Aanvullende opties en accessoires
- Lichtmetalen velgen 7-spaaks 20"
- Navigatiesysteem full map
- 2-persoons achterbank
- achterasbesturing
- Achteruitkijkspiegel in Race-Tex met decoratief stiksel
- aluminium interieur afwerking
- Audio installatie premium
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- binnen/buitensp. aut. dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Dorpelbekleding binnenzijde in leder met decoratief stiksel
- draadloze telefoonlader
- Drive Assist Pack (file assistent)
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Elektronisch sper differentieel
- Exclusive achterlichten
- Exterieurpakket zwart hoogglans
- Extra getint glas
- glans exterieur delen
- Glazen schuif-/kanteldak
- hemelbekleding alcantara
- Interieurpakket carbon mat met accenten zwart
- koplampen donker (matrix/LED)
- kuip sportstoelen
- Lane Change Assist
- launch control
- LED-deurverlichting met 'PORSCHE'-logo
- lederen interieurdelen
- multimedia scherm middel
- Porsche embleem op hoofdsteunen
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stoel ventilatie voor
- stopwatch
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Surround View with Active Parking Support
- variabele stuuroverbrenging
- Verwarmd GT sportstuur leder met stuurwielpaneel Carbon mat
- voorstoelen verwarmd
- Wijzerplaat Sport Chrono wit
- Zonnekleppen Race-Tex
Meer informatie
Modelcode: 992
Wielbasis: 245 cm
Interieurkleur: Zwart, Leder met Grayon stiksel
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: All-in
EU verantwoordelijke: Porsche AG Porscheplatz 1 D-70435 Stuttgart, NL (+49)-0711-911-0 https://www.porsche.com/international/ info@porsche.de
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cc |
| Max. vermogen | 398 kW (542 pk) |
| Max. koppel | 570 Nm |
| gewicht | 1.649 kg |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 312 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,0 s |
| Actieradius | 600 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,5 l/100km (1 op 9,5) |
| CO2-uitstoot | 236 g/km |
Opties
VDM Cars Utrecht B.V.
Waterveste 23992 DB Houten





