
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Porsche 911
Cabrio Carrera GTS
€ 249.90020251.589 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 3 januari 2025 |
| APK | 3 januari 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 276.119 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Deze Porsche 911 Carrera GTS Cabriolet in de kleur Diepzwart metallic heeft slechts 1.589 kilometers gereden. De Porsche onderscheidt zich onder andere door unieke opties, zoals; 20/21-inch RS Spyder wielen in antracietgrijs, Liftsysteem vooras, Clubleder basaltzwart en Stoelventilatie voor. Uiteraard is dit exemplaar nog verder te verfraaien door hoogwaardige accessoires van Porsche Tequipement.
Op technisch gebied blijft de basis van de T-Hybrid-motor in de Carrera GTS een zescilinder boxermotor, maar de cilinderinhoud van de vernieuwde motor is vergroot naar 3,6 liter, in tegenstelling tot de 3 liter van de reguliere Carrera. De T-Hybrid wordt ondersteund door twee elektromotoren. De eerste is geïntegreerd in de turbo en levert 15 pk. Het belangrijkste doel van deze elektromotor is om de turbo sneller op te toeren, wat zorgt voor een betere gasrespons.
De tweede elektromotor in de nieuwe 911 Carrera GTS is een synchroonmotor met permanente magneet, en is verwerkt in de PDK-transmissie met dubbele koppeling en 8 versnellingen. Deze elektromotor levert zijn kracht direct aan de wielen, met een extra koppel van maximaal 150 Nm en een piekvermogen van 56 pk.
Sinds maart 2006 zijn wij exclusief Porsche dealer voor Gelderland. Ons bedrijf is centraal gelegen in Heteren aan de A50, te bereiken via de A12 en A15.
Bij Porsche Centrum Gelderland vindt u een ruim aanbod van jongensdromen; van de eerste Porsche 356 tot aan het huidige model Porsche 911, Cayenne, Panamera, Cayman, Boxster, Macan en Taycan.
Naast verkoop en onderhoud van de nieuwste modellen hebben wij ook een ruime ervaring op het gebied van klassiekers. Met de opening van het Porsche Classic Center Gelderland in 2015 hebben we een mijlpaal bereikt, het eerste officiële Classic Center ter wereld.
In september 2025 hebben we de allereerste Porsche Exclusive Manufaktur showroom ter wereld geopend.
In dit centrum voor maatwerk en exclusieve projecten staat alles in het teken van individualiteit, vakmanschap en liefde voor het detail. Hier kunnen klanten hun Porsche volledig naar eigen smaak laten samenstellen en unieke wensen realiseren. Een bijzondere mijlpaal voor het bedrijf en voor klanten.
We bieden een totaalpakket van sales tot after sales. Voor schade en restauratie is de klant bij ons aan het juiste adres, hier hebben wij 2 divisies; 1. Reguliere Porsche schades 2. Restauratie van klassieke Porsches. Ook hebben we een eigen leasemaatschappij, Way2Drive. Onze haal –en brengservice door heel Nederland behoort tot onze faciliteiten.
Ons team bestaat uit ruim 250 Porsche specialisten, ieder uniek op zijn of haar vakgebied.
Specialisme en passie voor Porsches heeft meerdere malen geleid tot de titel ‘Excellente dealer’. 'Porsche Excellente dealer' betekent dat wij de meeste vakkennis en hoogste klanttevredenheid hebben op het gebied van zowel sales als after sales.
Klanttevredenheid heeft de hoogste prioriteit bij zowel Porsche Centrum Gelderland als Porsche Classic Center Gelderland.
Wij zijn 24/7u telefonisch bereikbaar op +31 (0)26 3560911 voor informatie en/of vragen.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 20-21-inch RS Spyder-wielen (59C)
- Electric folding exterior mirrors incl. courtesy lighting (6XV)
- SportDesign Front (2D4)
Infotainment
- BOSE Surround-Sound-System (9VL)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digital radio (QV3)
- Displays (TXT23)
- Smartphone compartment with wireless charging (9ZE)
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Interieurpakket carbon (5MH)
- Seat heating (front) (4A3)
- Stoelventilatie (4D3)
- Stuurbekrachtiging Plus (1N3)
- 8-speed Porsche Doppelkupplung (PDK) (G1F)
- Hood (3FN)
- Hood lining in black fabric (6NZ)
- Interieurpakket lederen interieurkleur (7TM)
- Power steering (1N1)
Veiligheid
- Matrix LED koplampen (8IT)
- Sport Chrono Package incl. Porsche Track Precision App & tyre temperature display (8LH)
Overig
- Adaptieve sportstoelen Plus, elektrisch 18-voudig met geheugenpakket (Q1J)
- Bandenafdichtmiddel en elektrische luchtcompressor (1G8)
- Bekerhouder in leder (ALB)
- Bekleding stuurkolom leder (2C8)
- Brandstoftank van 84 liter (0I2)
- Dorpellijsten carbon mat, met verlichting (7M8)
- Exclusive achterlichten (8VH)
- Led deurverlichting met 'PORSCHE'-logo (UD1)
- Opbergnet in de beenruimte (QE3)
- PDK keuzehendel aluminium (7F4)
- Porsche Crest in reliëf op armsteun middenconsole (6E2)
- Porsche embleem op hoofdsteunen voor (3J7)
- Porsche InnoDrive inclusief adaptieve cruise control (file assistent) (3V1)
- Rear-Axle Steering (0N5)
- Remzadels zwart hoogglans (1LR)
- Surround View with Active Parking Support (FT3)
- Voorbereiding Porsche Dashcam (QK3)
- Voorruit met grijze band (4GP)
- Automatically dimming interior and exterior mirrors with integrated rain sensor (4L6)
- Fabrieksgarantie
Meer informatie
Algemene informatie
Modelcode: 992.2
Referentienummer: HBF29S
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 445 kg
Wielbasis: 245 cm
Interieur
Interieurkleur: Clubleder basaltzwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Porsche Approved
Dit afleverpakket bevat: Porsche Approved
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Porsche AG Porscheplatz 1 D-70435 Stuttgart, NL (+49)-0711-911-0 https://www.porsche.com/international/ info@porsche.de
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.591 cc |
| Max. vermogen | 398 kW (542 pk) |
| Max. koppel | 570 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.850 x mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.650 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.095 kg |
| Inhoud bagageruimte | 135 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 312 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,1 s |
| Actieradius | 588 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,8 l/100km (1 op 9,3) |
| CO2-uitstoot | 241 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Porsche Centrum Gelderland B.V.
Ressenerbroek 26666 MR Heteren











