

Porsche 911
3.0 Carrera GTS | Aerokit | Glazen schuifdak | Bose | Lift | Sportuitlaat |
€ 169.950202225.420 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 4 mei 2022 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Exterieur - Zwart met Aerokit geschilderd in zwart hoogglans
Interieur - GTS Race-Tex met interieur pakket karmijnrood
8LH - Sport Chrono Pakket incl. Porsche Track Precision App & bandentemperatuurweergave
3FE - Elektrisch bedienbaar glazen schuifdak
1BV - PASM sportonderstel (-10 mm)
2UH - Liftsysteem vooras
GH3 - Porsche Torque Vectoring Plus
JQ3 - Dynamische motorsteunen PADM
6BC - Lamellen achterkleprooster in zwart (hoogglans)
6XV - Elektrisch inklapbare buitenspiegels
8JT - Led-koplampen met variabele lichtverdeling, getint
4KF - Privacy glas
1N3 - Stuurbekrachtiging Plus
0P9 - Sportuitlaatsysteem (uitlaatpijpen in zwart)
7UG - PCM navigatiesysteem
9WT - Mirrorlink Carplay
QV3 - DAB Digitale radio
9VL - BOSE® Surround Sound System
QQ2 - Sfeerverlichting voor en achter
7Y1 - Rijstrookwisselhulp
KA2 - Parkeer assistent met achteruitrijcamera
6FH - Buitenspiegelhuis gespoten
VT6 - Dorpellijsten in portieropeningen
0I2 - 90 litertank
Wij leveren de auto rijklaar af inclusief
- Schone auto en volledig gecontroleerde auto
- Geldige apk (minimaal 6 maanden)
- Vloeistoffen en bandenspanning op peil
- 3 maanden VDA-garantie
Optioneel afleverpakket Premium € 995,-
- 12 maanden BOVAG garantie (maximaal 20.000 Km na aflevering)
- 1 onderhoudsbeurt inbegrepen
- Levenslang gratis APK-keuring i.c.m. onderhoud bij Van Driel Automotive
- Vervangend vervoer bij onderhoud en reparaties
- Professioneel gereinigde en volledig gepoetste auto
- €100 voucher bij Van Driel Lease (te gebruiken voor een huurauto)
Van Driel Automotive! Sinds 2012 hét adres voor onderhoud en verkoop van jonge gebruikte én nieuwe auto’s.
In onze showroom aan de Jacobus Spijkerdreef 10 in Hoofddorp, staan altijd rond de 120 occasions op een nieuwe eigenaar te wachten. Op dit adres is ook Van Driel Lease B.V. gevestigd. Geïnteresseerd in lease? Informeer naar de mogelijkheden van leaseconstructies voor nieuwe en ‘jong’ gebruikte auto’s. Verder vind je onze autoverhuurafdeling ‘Oscar’ en de marketingafdeling op de Jacobus Spijkerdreef 10, Hoofddorp.
Voor onderhoud en reparaties ga je naar de Opaallaan 2-6 in Hoofddorp. In onze hypermoderne werkplaats staat een team van 18 technici klaar. Zij verzorgen onderhoud (mét behoud van fabrieksgarantie), klein schadeherstel en (complexere) reparaties, diagnoses, revisies en EV- onderhoud. Bovendien zorgt dit team voor het (handmatig) wassen van je auto en detailing.
Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn.
Modelcode: 992
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 245 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
Fabrikant: Van Driel Automotive B.V. Opaallaan 2-6 2132XT HOOFDDORP, NL 0237370115 https://www.vandrielautomotive.com info@vandrielautomotive.com
Neem voor meer informatie contact op met Nick Jorritsma
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cc |
| Max. vermogen | 353 kW (481 pk) |
| Max. koppel | 570 Nm |
| gewicht | 1.520 kg |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Topsnelheid | 311 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,4 s |
| Actieradius | 561 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 11,4 l/100km (1 op 8,8) |
| CO2-uitstoot | 244 g/km |
| Energielabel | G |





