Porsche 911

Carrera S

PoweredBy
Porsche 911
Carrera S
€ 149.9931997130.447 km
  • Lederen bekleding

    Zitten als een vorst

  • Handmatig

  • Benzine

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieCoupe (2 deuren)
KleurZwart
Aantal zitplaatsen4
Datum eerste toelating 3 juni 1997
BTW aftrekbaar nee

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Witmer & Odijk klassieke & bijzondere auto's

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Porsche 911 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Porsche 911

Omschrijving

Meer foto's op WWW.WITMERODIJK.NL
Een van de zeldzaamste Porsche's uit het laat-luchtgekoelde tijdperk is de Carrera S. In de ruim bemeten jas van de 993 Turbo is de Carrera S een lust voor het oog. Vooral de sexy achterzijde van dit fraaie model doet de liefhebber watertanden. Optisch onderscheidt de Carrera S zich het duidelijkst van de 'normale' 993 en ook de 4S door het in twee delen gesplitste rooster in de elektrisch uitklappende achterspoiler. De carrosserie en voor- en achterbumper zijn gelijk aan die van de Turbo. Zonder die vaste vleugel, waarmee u een echtscheiding of 'voortaan strikt alleen op pad' riskeert. De Carrera S werd slechts 3500 keer gebouwd en daarom ziet u ze niet vaak te koop staan. Meestal zijn het dan automatische Tiptronic versies, dit exemplaar is een van 1200 gebouwde 2S versies met de zeldzame handgeschakelde zes-bak. En zeldzaamheid is dé voorwaarde om het kopen van een Porsche ook een verantwoorde investering te laten zijn. De Porsche in kwestie moet dan ook wel een hele échte zijn, waarvan hier akte. Deze 993 Carrera S werd nieuw verkocht in Duitsland. Ze is volledig origineel en schadevrij. Altijd in handen geweest van liefhebbers die louter officiele dealers of bekende specialisten aan de auto lieten werken. Er is een lijvig en compleet dossier bij de auto aanwezig. Boekjes, rekeningen, sleutels, etc. alles compleet en origineel voorhanden. Compleet uitgevoerd met o.a. elektrisch schuifdak, automatische climat control, elektrisch verstelbare stoelen, derde ruitenwisser, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer, stoelverwarming, originele CD 21 Porsche radio/cd speler, etc.
Uitgevoerd in strak en stijlvol lakzwart. De auto is altijd schade- en ongevalvrij gebleven. De lak heeft een mooi diepe glans. Er zijn geen vermeldenswaardige gebruikssporen zichtbaar, ook geen steenslag. De bumpers zijn vrij van parkeerschade. De van fabriekswege aangebrachte kleur/type stickers zijn origineel aanwezig. Het interieur van deze 993 Carrera S is volledig origineel. Er zijn geen beschadigingen, de instapkanten van de stoelen zijn niet kaal of kleur kwijt. Alle hendels en schakelaars zijn fris en functioneren zoals het hoort.
Uit het onderhoudsboekje blijkt een over de jaren mooi chronologisch opbouwende kilometerstand. Laatste onderhoudsbeurt uitgevoerd bij 128.000km, hierbij is blijkens de factuur de koppeling compleet vernieuwd. Een dossier met TüV rapporten en facturen is aanwezig. Sleutelset compleet met extra handzender. De boordmap met alle boekjes is compleet, kortom een goede achtergrond bij een van de zeldzaamste youngtimer Porsche's.

Meer informatie

Modelreeks: sep. 1996 - sep. 1997
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 227 cm
Interieurkleur: Zwart
Fabrikant: Witmer & Odijk Wasbeeklaan 3A 2361HG WARMOND, NL 0715790534 http://www.witmerodijk.nl witmer@witmerodijk.nl

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieCoupe (2 deuren)
KleurZwart
Aantal zitplaatsen4
Aandrijving Achterwiel
Transmissie 6 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 6
Cilinderinhoud 3.600 cc
Max. vermogen 210 kW (286 pk)
Massa 1.350 kg
Topsnelheid 275 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 5,4 s

Opties

Witmer & Odijk klassieke & bijzondere auto's

Wasbeeklaan 2
2361 HG Warmond

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Witmer & Odijk klassieke & bijzondere auto's

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Porsche 911 is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Porsche 911