

Polestar 2
Long Range Dual Motor Launch Edition 78kWh Trekh!
€ 22.4902020131.257 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 oktober 2020 |
| APK | 30 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 60.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 289 - € 317 |
Vaarwel jaarlijkse hoge brandstofkosten en onderhoudskosten. Overschakelen op volledig elektrische auto's is voor u een stap vo...
Polestar 2 Long Range Dual Motor Launch Edition 78kWh Trekh!
Algemene gegevens
Kenteken: J-144-VK
Tellerstand: 131257 KM
Carrosserievorm: Hatchback
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Elektrisch
Actieradius: 470 km
Huur of koop accu: Koop
Bouwjaar: 2020
Transmissie: Automaat
Kleur: Blauw Metallic
Kleurnaam: Midnight
Interieur: Antraciet
Bekleding: Stof
Interieurnaam: Slate WeaveTech
Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
Fabrieksgarantie tot: 29-10-2028
Aantal maanden fabrieksgarantie: 29
Technische gegevens
Vermogen: 300 kW / 409pk
Koppel: 660Nm
Ledig gewicht: 2098 kg
Max. massa voertuig: 2600 kg
Max. trekgewicht: 1500 kg
Energielabel: A
Emissieklasse: Euro Z
Type laadkabel: Type 1/16A 3fase
Lengte laadkabel: 3,5
Actieradius: 470 km
Huur of koop accu: Koop
Accukoeling: Ja
Accuverwarming: Ja
Accuconditie: 94 %
Aantal laadfasen: 3-fasen
Stekkeraansluiting: Type 2 (Mennekes) 7-pins
Geschikt voor snelladen: Ja
Laadvermogen snelladen: 150 kW
Stekkeraansluiting snelladen: CCS (Combo) 7+2 pins
Acceleratie (0-100 km/h): 4.7 seconden
Topsnelheid: 205 km/h
Functionaliteit
Lengte (cm): 461 cm
Hoogte (cm): 1477 cm
Breedte (cm): 189 cm
Financiële gegevens
Motorrijtuigenbelasting: € 289 - 317 per kwartaal
Oorspronkelijke cataloguswaarde: € 60900 (incl. 21% BTW, incl. BPM)
BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is inclusief BTW
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Vaarwel jaarlijkse hoge brandstofkosten en onderhoudskosten. Hallo kleinere ecologische voetafdruk en meer continuïteit. Overschakelen op volledig elektrische auto's is voor u een stap vooruit. De Polestar 2 is ontworpen voor het tijdperk van elektrificatie en straalt met zijn opvallende graphics, strakke architectuur en sensuele oppervlakken zelfzekerheid uit. Donkere stroken langs de onderste randen en rond de wielkasten maken zijn look compleet. Het thema gaat achteraan verder met een kristalheldere lichtstrip die over de volledige achterkant van de auto loopt en hem een unieke lichtsignatuur geeft. Al deze elementen komen samen in een minimalistische en futuristische aanpak die verder kijkt dan het conventionele auto-ontwerp.
Voorzien van de mooie Lichtmetalen 20-inch velgen met vier V-spaken, Black Diamond Cut, Volledig glazen panoramadak, Afneembare Trekhaak met 13 polige stekker, Polestar thuislader voor uw 220v Stopcontact. Hij staat voor u klaar!
Vraag / Meeneemprijs: € 22.490,- Incl. BTW Vloeistoffen op niveau, minimaal 15 liter brandstof, 6 Maanden Garantie (Autotrust), minimaal 6 maanden APK. Professioneel gereinigd.
Full Service Prijs: € 23.790,- Incl. BTW Volle Accu, Onderhoudsbeurt volgens schema, 12 maanden Garantie (Autotrust) Minimaal 12 maanden APK. Professioneel gereinigd.
Wil je een auto komen bekijken, bel dan van te voren even. Het komt wel voor dat we weg zijn, dus een afspraak maken voorkomt teleurstellingen. Dit is ook 's avonds mogelijk. Neem gerust contact met ons op om de auto te bezichtigen.
Bodewes Mobility
Kalkwijk 97a
9603BD Hoogezand
06 21614075
contact@bodewesauto.nl
bodewesmobility.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 300 kW (409 pk) |
| Max. koppel | 660 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.610 x 1.890 x 14.770 mm |
| Draaicirkel | 11,5 m |
| gewicht | 2.098 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 405 - 1.095 l |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,7 s |
| Actieradius | 470 km |
| Energielabel | A |


![Polestar 2 170kW Long Range Single Motor 231PK [ WARMTEPOMP+PILOT+CAMERA+CLIMAAT+CARPLAY+CRUISE+PDC+NAVIGATIE ]](https://cdn.autotrack.nl/cdn-cgi/image/width=320/59400897/0-867d624529834c9a20549ffd21061b19.jpg)

