
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Pössl Buscamper
Peugeot 807 2.2 HDiF Buscamper **VAST BED - WC**
€ 16.9502002148.076 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Camper (5 deuren) |
| Kleur | Geel |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 5 maart 2002 |
| APK | 6 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 39.249 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 641 - € 671 |
Omschrijving
Nette orginele Pössl buscamper.
Op basis van de sterke Peugeot 807.
Uitgevoerd met een vast bed van 115 bij 188.
Voorzien van alle luxe zoals een badkamer met wc.
Een 2 pits kookeiland met wasbak.
En een fijne grote luifel van 250 bij 370.
Ontdek het avontuur samen met deze echte alleskunner.
Afgeleverd met een nieuwe APK en een beurt.
Wij zijn een RDW erkend bedrijf. Al onze geadverteerde auto's worden aangeboden tegen scherpe meeneemprijzen. Inruil van uw huidige auto is mogelijk tegen handelsprijs. Eventuele garantie en of afleveringsbeurt is in overleg mogelijk vraagt u naar de voorwaarden.
Informeer voor u vertrekt of de occasion waarin u interesse heeft nog beschikbaar is. Dit om een teleurstelling te voorkomen.
Openingstijden Maandag t/m Vrijdag van 9:00 tot 17:00 Zaterdags van 10:00 tot 16:00. (S'avonds en Zondags op afspraak)
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie. Controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Voor vragen of informatie kunt bellen of appen met:
085 250 27 05
Tot snel!
De Vries Mobiliteit
powered by Matuna BV
Gladsaxe 34
7327 JZ Apeldoorn
5 minuten van afslag Apeldoorn Zuid A1
Ondanks dat wij veel aandacht aan onze advertentie tekst besteden. Kunnen er geen rechten aan ontleent worden en zijn fouten voorbehouden.
Aanvullende opties en accessoires
- 2 pits gasfornuis
- 2x draaibare luxe pilootstoelen
- badkamer voorzien van toilet
- bagagedek
- boiler met ringverwarming
- dubbele achterdeuren
- extra ruime koelkast
- Fiamma F80s luifel
- fietsendrager
- hangkast
- huishoud accu
- Instructieboekjes aanwezig
- koelkast 12v/220v
- luifel
- mega bagageruimte
- Rookvrij
- ruim vast bed
- Van binnen en van buiten gereinigd
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- volledig gestoffeerd
Meer informatie
Algemene informatie
Inrichting: Buscamper
Modelreeks: 2002 - 2013
Maten en gewichten
Laadvermogen: 350 kg
Wielbasis: 282 cm
Indeling
Zit: Halve treinzit (midden)
Aantal slaapplaatsen: 2
Aantal bedden: 1
Bed: Vast bed (eind, dwars)
Positie keuken: Midden
Opstelling sanitair: Midden
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 195 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,7 l/100km (1 op 10,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, Van binnen en van buiten gereinigd, Vloeistoffen gecontroleerd
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
Overige informatie
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Camper (5 deuren) |
| Kleur | Geel |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.179 cc |
| Max. vermogen | 94 kW (128 pk) |
| Max. koppel | 314 Nm |
| gewicht | 2.900 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,2 s |
| Actieradius | 1.095 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,7 l/100km (1 op 10,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 195 g/km |
Opties
De Vries Mobiliteit
Eendrachtstraat 837335 CG Apeldoorn























