
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Pilote P675
XFP Camper
€ 35.950200885.115 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Camper (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 17 mei 2008 |
| APK | 14 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 666 - € 697 |
Omschrijving
Te koop aangeboden: zeer nette en complete Pilote P 675 XFP camper met krachtige en stille Renault 3.0 dCi motor.
Deze comfortabele kwaliteitscamper uit 2008 heeft slechts 85.115 km gereden en is direct klaar voor vertrek. Ideaal voor lange reizen, overwinteren of heerlijke weekendjes weg.
De camper beschikt over een praktische en ruime indeling met veel leefcomfort, royale opbergruimte en sterke Renault motorisering waardoor hij heerlijk rijdt, ook in bergachtig gebied.
Algemene gegevens
Pilote P 675 XFP
Bouwjaar: 17-05-2008
Kilometerstand: 85.115 km
Renault 3.0 dCi motor
6 versnellingen
Rijbewijs B (3500 kg)
Lengte: ca. 6,76 meter
Cabine / rijden
Airco cabine
Cruisecontrol
Achteruitrijcamera
Bearlock versnellingsbakslot
Elektrische ramen
Elektrisch verstelbare en verwarmde spiegels
Draaibare comfortstoelen met armleuningen
Centrale deurvergrendeling cabine
Leefruimte / comfort
Trumatic centrale verwarming
Groot panoramisch HEKI dakluik
Grote dubbeldeurs koelkast met vriezer
Oven met grill
4-pits gasfornuis
Afzuigkap
Ruime L-keuken
Cassettetoilet
Douche
4 slaapplaatsen
Leeslampjes
Opbergruimte onder bed
Bultex matras
Veel kastruimte
Techniek / voorzieningen
Duocontrol voor 2 gasflessen
Schoonwatertank 130L
Vuilwatertank 80L
12V / 220V aansluitingen
TV aansluiting
Voorbereiding zonnepaneel
Volwaardig reservewiel ipv reparatieset
Buitenzijde
Luifel
Buitenverlichting
Elektrische opstaptrede
Fietsenrek
Trekhaak
Serviceluik
Grote bagageruimte / garage
Uitdraaisteunen achter
Een zeer comfortabele en betrouwbare camper met fijne indeling en complete uitrusting. Perfect voor zorgeloze vakanties en mooie reizen.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Douche
- Keukenblok
- Toilet
Exterieur
- Luifel
- Zonnedak
Veiligheid
- Extra verlichting
Meer informatie
Inrichting: Half-integraal
Laadvermogen: 495 kg
Aantal slaapplaatsen: 4
Emissieklasse: Euro 4
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
Inruil is mogelijk — we maken graag een passend voorstel.
Financiering of deel-financiering gewenst? Wij bieden maatwerkoplossingen met scherpe tarieven, snel geregeld en geheel naar uw wensen.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten ontleend worden. Hoewel de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen of fouten in de gegevens te allen tijde voorbehouden.
Autovakmeester de Ruyter
Schouwersweg 1A
4451HS Heinkenszand
Tel: 0113 - 563151
Openingstijden:
Maandag t m vrijdag: 7:30-17:30.
Zaterdag 9:00-12:00
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Camper (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.953 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| gewicht | 3.005 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
Opties
Autovakmeester De Ruyter
Schouwersweg 14451 HS Heinkenszand

































