Peugeot e-2008

EV Allure 50 kWh | Apple CarPlay & Android Auto | All seasons | Clima | Cruise

PoweredBy
Peugeot e-2008
EV Allure 50 kWh | Apple CarPlay & Android Auto | All seasons | Clima | Cruise
€ 17.750202150.010 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • BOVAG Garantie

    Storingen, gebreken zonder kosten opgelost

Kenmerken

BrandstofElektriciteit
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 19 februari 2021
APK 19 februari 2027
BTW aftrekbaar ja
Import auto ja
Catalogusprijs € 38.600
Wegenbelasting/3mnd € 60 - € 67

Omschrijving

Peugeot e-2008 EV Allure 50 kWh voorzien van o.a. Apple CarPlay en Android Auto, automatische airco, LED, cruise control, parkeersensoren achter, 4 seizoensbanden etc.

Deze auto wordt standaard geleverd met 12 maanden BOVAG garantie, een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, professionele reiniging binnen- en buitenzijde, 10 liter brandstof, NAP (Nationale Auto Pas) en uitgebreide uitleg van je nieuwe auto.

Buiten kantooruren tot 21:00 uur ook via WhatsApp bereikbaar via +31 88 633 2450

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar

Interieur

  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar

Veiligheid

  • Autonomous Emergency Braking
  • Vermoeidheids herkenning

Overige

  • Bluetooth
  • Connected services
  • Extra getint glas achter
  • kunstlederen/stof bekleding
  • LED mistlampen
  • Oplaadmogelijkheid
  • Rijstrooksensor met correctie

Meer informatie

Modelreeks: okt. 2019 - jun. 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 507 kg
Wielbasis: 261 cm
Interieurkleur: Antraciet
Aantal eigenaren: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja

Bedrijfsinformatie

Garantie en services
Al onze personenauto’s worden standaard kosteloos afgeleverd met: 12 maanden BOVAG garantie, een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, professionele reiniging binnen- en buitenzijde, het bijwerken van kleine lak imperfecties, 10 liter brandstof, NAP (Nationale Auto Pas), uitgebreide uitleg van je nieuwe auto, tenaamstelling kenteken en het vrijwaren van je (eventuele) inruilauto. Met andere woorden: Een compleet afleverpakket, zonder meerprijs! Daarnaast bieden wij de mogelijkheid om de auto kosteloos te leveren op locatie.

Over AutoHaarhuis
AutoHaarhuis is al bijna 60 jaar gevestigd in Geesteren en heeft per 1 maart 2019 zijn tweede vestiging geopend in Almelo. AutoHaarhuis is de laatste jaren uitgegroeid tot een regionaal begrip in verkoop, leasing en verhuur van jonge gebruikte personen- en bedrijfsauto's. Wij zijn een full-service autobedrijf. Dat wil zeggen dat je op autogebied voor alles bij ons terecht kunt. Ons BOVAG-lidmaatschap waarborgt de kwaliteit en eerlijkheid van onze producten en diensten. In 2018 hebben we uit een strijd met 3400 autobedrijven de titel ‘Onafhankelijk BOVAG Autobedrijf van het Jaar 2018 / 2019 veroverd.

Alarmsystemen en verzekering
Diverse verzekeringsmaatschappijen vereisen een SCM goedgekeurd alarmsysteem. Deze eisen zijn afhankelijk van de verzekeringsmaatschappij en de cataloguswaarde van de auto. Veel moderne auto's zijn af-fabriek niet voorzien van het juiste alarmsysteem. Wij kunnen deze voor jou inbouwen en voorzien van het juiste certificaat. kijk op www.autohaarhuis.nl voor alle informatie betreft SCM goedgekeurde alarmsystemen!

Website informatie
Auto Haarhuis besteedt de grootst mogelijke zorg om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, zijn fouten in de advertentie zoals specificaties, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing voor aankoop te controleren.

Specificaties

BrandstofElektriciteit
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie Automatisch
Max. vermogen 100 kW (136 pk)
Max. koppel 260 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.300 x 1.770 x 1.550 mm
Draaicirkel 10,4 m
Massa 1.523 kg
Max. toelaatbare massa 2.030 kg
Inhoud bagageruimte 405 - 1.467 l
Topsnelheid 150 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 9,0 s
EnergielabelA

Opties

AutoHaarhuis Almelo

Weezebeeksingel 4
7609 PP Almelo
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan AutoHaarhuis Almelo

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Peugeot 2008 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Peugeot 2008