

Peugeot 307
CC 2.0-16V (12 mnd BOVAG garantie)
€ 4.995200790.464 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 5 juli 2007 |
| APK | 6 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 38.668 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 427 kg
Wielbasis: 261 cm
Interieurkleur: Lichtgrijs
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG Garantie: * Nieuwe APK * Afleverbeurt volgens fabrieksvoorschriften * BOVAG 40 puntencheck * BOVAG afleverbeurt
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; * Afleverbeurt volgens fabrieksvoorschriften, * BOVAG 40 puntencheck, * Nieuwe APK
Vakgarage van Zantvliet staat voor hoge kwaliteit occasions. Ons doel is om u compleet te ontzorgen betreft de aankoop van uw nieuwe auto.
Dit doen wij door onze occasions af te leveren zonder extra bijkomende kosten.
Onze occasions vanaf 2495,- euro worden afgeleverd inclusief nieuwe APK, afleverbeurt, 12 maanden Vakgarage pechhulp, distributieriem vervangen indien nodig en 12 maanden BOVAG garantie.
Door ons zeer ervaren team van monteurs en onze moderne werkplaats kunnen wij de kwaliteit van onze occasions waarborgen.
Bij ons kunt u geheel vrijblijvend een proefrit komen maken de koffie staat voor u klaar.
Wij denken graag met u mee, neemt u gerust contact met ons op wij helpen u graag verder.
Met vriendelijke groet,
Team Vakgarage van Zantvliet
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.360 x 1.760 x 1.420 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.473 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 232 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 206 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Actieradius | 595 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 12,2 l/100km (1 op 8,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| CO2-uitstoot | 199 g/km |
| Energielabel | E |





