

Peugeot 307
1.6-16V Premium / Cruisecontrole / Climate controle / Trekhaak
€ 1.9992007263.536 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 augustus 2007 |
| APK | 10 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 23.185 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Leuke nette en goede Peugeot 307 1.6 16V
Deze auto word geleverd met een Bovag afleverbeurt + APK, gepoetst en een volle tank
12 mnd Pechhulp
Heeft u vragen over deze auto, bel dan gerust 0622288943
Hij zorgt voor een ontspannen rijervaring, deze Peugeot 307. Het is een auto uit 2007. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 15 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank.
De electronic climate control zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Het drukke verkeer eist onderweg al uw aandacht op. Daarom is het goed dat deze Peugeot is voorzien van diverse systemen die u assisteren tijdens de rit. Een automatisch inschakelbare verlichting neemt het waar als het donker wordt of gaat schemeren, en schakelt dan automatisch de verlichting in. Op dezelfde manier "ziet" de regensensor de eerste spatjes regen en schakelt dan de ruitenwissers in, en als het harder gaat regenen zet hij de ruitenwissers ook in een snellere stand. Lange stukken vermoeiend? Niet met de cruise control! En dan is deze auto ook nog eens voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer, verstelbaar stuur en lederen versnellingspook.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze Peugeot, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Modelreeks: okt. 2006 - dec. 2007
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 521 kg
Wielbasis: 261 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Afleverbeurt: De deelnemer garandeert dat het betreffende geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een correct uitgevoerde BOVAG afleverbeurt. Deze afleverbeurt garandeert, op het moment dat het deelnemerscontract wordt ondertekend, de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij • Zomer / all season banden minimaal 2,5 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 6 maanden apk • Minimaal 6 maanden of 6.000 km onderhoudsbeurt vrij (wat het eerst komt is bepalend).
Fabrikant: De Jager Auto's Stationsweg 35 9254HA HURDEGARYP, NL 0511472527 http://www.dejager-autos.nl info@dejager-autos.nl
**Let op !! Zaterdag op afspraak**
Wij bieden de grootste zorg aan het samenstellen van de advertenties, maar soms kan er een fout in de opties sluipen,
wij zijn hier achteraf niet voor aansprakelijk te stellen.
Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel voor zowel de werkplaats als de occasions die wij aanbieden.
U bent bij ons in het bedrijf altijd welkom. Komt u van ver? Bel dan eerst om teleurstelling te voorkomen, onze voorraad wisselt snel.
Ons bedrijf is gelegen aan het treinstation Hurdegaryp (nabij Leeuwarden).
Het adres is :
Stationsweg 35
9254HA Hurdegaryp
Misschien tot ziens, de koffie staat klaar.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.587 cc |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 147 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.210 x 1.760 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.179 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.700 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Inhoud bagageruimte | 420 - 1.470 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Actieradius | 810 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,0 l/100km (1 op 10,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
| Energielabel | D |



