
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Peugeot 306
1.6 ST | Nieuw Binnen | Uniek | APK 12-12-2026 |
€ 9981996214.919 km
Handmatig
Benzine
Sedan
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 februari 1996 |
| APK | 12 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Deze auto word op dit moment voor u gereinigd.
Omdat wij deze occasion u niet willen onthouden adverteren wij de auto alvast met een beperkt aantal foto’s.
De uitgebreide fotoreportage en meer informatie volgt nog!
Leuke en inmiddels unieke Peugeot 306 1.6 ST, nieuw binnen en direct beschikbaar.
Deze Peugeot uit 1996 is een echte liefhebbersauto met karakter en een tijdloze uitstraling.
Peugeot staat bekend om comfortabel rijgedrag en fijne rijeigenschappen.
Met een kilometerstand van 214.919 km is deze auto nog altijd klaar voor nieuwe kilometers.
APK geldig tot 12-12-2026, dus voorlopig zorgeloos onderweg.
Een steeds zeldzamer wordende auto die perfect is voor liefhebbers van youngtimers en klassieke modellen.
Nette en originele uitstraling met veel charme uit de jaren ’90.
Een unieke kans om een bijzondere Peugeot 306 te rijden.
Deze occasion is te bezichtigen bij ons aan de Kapitein Nemostraat 18 in het mooie Emmen.
Bij ons kunt u alles inruilen, uiteraard uw huidige auto maar ook uw caravan, camper, motorfiets, scooter, brommobiel of boot! Ook zonder APK of met schade.
Neem gerust eens contact op met een van onze verkopers voor een vrijblijvend voorstel, dit kan ook via Whatsapp via +31591820350.
Standaard worden onze occasions rijklaar aangeboden (tenzij expliciet aangegeven), daarnaast bieden wij afleverpakketten aan,
Hierbij onze mogelijkheden:
Afleverpakketten
Hierbij onze mogelijkheden;
Aflevering zo mee (Zonder pakket): € 20,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Vloeistoffen controle
Aflevering Van Leeuwen basis: € 295,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Nieuwe APK inclusief voortkomende kosten.
Aflevering Van Leeuwen Comfort: € 445,-
• Van Leeuwen basis +
• Nieuwe olie, nieuw oliefilter
• Overige vloeistoffen controleren en bijvullen.
Aflevering Van Leeuwen compleet: € 895,-
• Van Leeuwen Comfort +
• Onderhoudsbeurt volgens schema.
• 3 maanden/10.000 KM volledige garantie.*
*Geldig voor auto’s boven de € 7500,- tot 175.000km.
Daarnaast: werken wij ook samen met Autotrust
• Vraag de verkoper naar de voorwaarde.
• Reparatie in eigen regio.
• Snel en eenvoudig claimen bij pech.
• Tot 24 maanden zorgeloos rijden
Deze auto financieren? Ook dit is mogelijk.
Uiteraard bent u vrij om zonder afspraak langs te komen, echter raden wij wel altijd aan om even te bellen voor vertrek om teleurstelling te voorkomen.
Een afspraak is snel gemaakt via 0591 820 350.
Tot snel!
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar
Meer informatie
Modelreeks: okt. 1994 - sep. 1996
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 574 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 2
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Fabrikant: van Leeuwen Auto's Kapitein Nemostraat 18 7821AC EMMEN, NL 0591-820350 http://www.vanleeuwenemmen.nl verkoop@vanleeuwenemmen.nl
Bedrijfsinformatie
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 09:00 uur tot 18:00 uur.
Zaterdag: 08:30 uur tot 17:00
Zondag gesloten.
Telefoon: 0591-820350
E-mail: info@vanleeuwenemmen.nl
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0591-820350).
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.587 cc |
| Max. vermogen | 65 kW (89 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.232 x 1.689 x 1.383 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.031 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.605 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 540 kg |
| Inhoud bagageruimte | 463 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,9 s |
Opties
Van Leeuwen Auto's Emmen
Kapitein Nemostraat 187825 AW Emmen

















