

Peugeot E-3008
Allure | Elektrische parkeerrem | Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
€ 39.640202610 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 mei 2026 |
| APK | 29 mei 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 45.640 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 289 - € 317 |
U voelt de onbeperkte kracht van elektrische aandrijving, elke keer als u op weg gaat met deze Peugeot e-3008. Geruisloos genieten tegen lage kosten? Dan is deze elektromotor iets voor u! Het is een nieuwe auto, hij is nu uit voorraad leverbaar. De krachtige motor geeft deze Peugeot uitstekende prestaties. Tot de voorzieningen van deze auto behoren zwarte hemelbekleding en donker getint glas achter. Ook fijn als u op de voorgeschreven snelheid wilt blijven: de cruise control. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel en elektronische parkeerrem. We kunnen ons voorstellen dat u deze auto wilt bekijken. We laten de auto graag aan u zien, dan vertellen we u meteen welke financieringsvormen we u eventueel kunnen bieden.
.
Nieuw: Ja
Referentienummer: 3499463
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 512 km
Accutype: LCO
Laadvermogen: 520 kg
Wielbasis: 274 cm
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 16,8 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Rijklaargewicht: 2183 kg
Interieur: CRISPY-stofmet reliëf, Isabella TEP, RIMINI-sjaal van gemêleerde stof, Quartz-stiksels
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 157 kW (214 pk) |
| Max. koppel | 345 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.540 x 1.900 x 1.640 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 2.083 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.603 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 1.480 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Actieradius | 512 km |
| Energielabel | A |




