PoweredBy
Peugeot e-2008
Allure 50 kWh - Digitaal Cockpit, Carplay, Camera, Half Leer, SOH 87,13%
€ 15.645202180.868 km
€ 15.645€ 12.930 excl. BTW
E-mail Bellen
Peugeot e-2008 Allure 50 kWh - Digitaal Cockpit, Carplay, Camera, Half Leer, SOH 87,13%
Peugeot e-2008 Allure 50 kWh - Digitaal Cockpit, Carplay, Camera, Half Leer, SOH 87,13%Peugeot e-2008 Allure 50 kWh - Digitaal Cockpit, Carplay, Camera, Half Leer, SOH 87,13%Peugeot e-2008 Allure 50 kWh - Digitaal Cockpit, Carplay, Camera, Half Leer, SOH 87,13%Peugeot e-2008 Allure 50 kWh - Digitaal Cockpit, Carplay, Camera, Half Leer, SOH 87,13%Peugeot e-2008 Allure 50 kWh - Digitaal Cockpit, Carplay, Camera, Half Leer, SOH 87,13%
 

Kenmerken

  • Bouwjaar

    2021

  • Kilometerstand

    80.868 km

  • Brandstof

    Elektrisch

  • Transmissie

    Automatisch

  • Vermogen

    100 kW (136 pk)

  • APK geldig tot

    10 september 2027

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Autobedrijf Zieleman

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op.

Vraag een proefrit aan!

Je bod op Peugeot 2008 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Peugeot 2008

Omschrijving

Leuk dat je interesse hebt in onze auto!
Deze auto heeft een volledige onderhoudshistorie en is altijd netjes verzorgd.
Wij bieden naast de standaard meeneemprijs ook ons Zieleman Zorgeloos Pakket aan. Voor € 1.000,- rijd je een jaar lang zorgeloos, inclusief:
✅ Nieuwe APK
✅ 12 maanden BOVAG-garantie
✅ Onderhoudsbeurt volgens voorschrift
✅ Uitgebreide was- en poetsbeurt
✅ Geen onverwachte kosten na aankoop
Heb je geen inruilauto? Dan ontvang je € 500,- korting op het Zorgeloos Pakket.

PEUGEOT e-2008 Allure 50 kWh Automaat Digitaal Cockpit CarPlay Camera BOVAG Garantie** Deze stijlvolle **PEUGEOT e-2008 Allure 50 kWh** uit 2021 combineert het comfort en de ruimte van een moderne SUV met de voordelen van volledig elektrisch rijden. Uitgevoerd in een fraaie **blauwe** kleur, voorzien van een automatische transmissie en met een kilometerstand van **80.868 km**. Dankzij zijn representatieve uitstraling, hoge instap en moderne uitrusting is dit een aantrekkelijke elektrische SUV voor zowel zakelijke als particuliere rijders. Het interieur is verzorgd afgewerkt en voorzien van **half lederen bekleding**. De kenmerkende **PEUGEOT i-Cockpit** zorgt voor een moderne en overzichtelijke rijbeleving. Het digitale instrumentenpaneel plaatst belangrijke rijinformatie direct in uw zicht, terwijl de compacte stuurwielopzet bijdraagt aan een prettig en direct gevoel achter het stuur. Voor connectiviteit is deze e-2008 uitgerust met **Apple CarPlay**, waarmee u eenvoudig gebruikmaakt van uw favoriete apps, navigatie, muziek en telefonie via het centrale scherm. Ook de **DAB+ radio** biedt een heldere digitale geluidskwaliteit en een ruime keuze aan radiozenders. Parkeren en manoeuvreren wordt aanzienlijk eenvoudiger dankzij de **achteruitrijcamera** en **parkeercontrole achter**. De camera geeft extra zicht op de omgeving achter de auto, terwijl de parkeersensoren waarschuwen voor obstakels. Daarnaast zorgen de krachtige **LED-koplampen** voor uitstekend zicht en een moderne uitstraling. De automatische airconditioning houdt het interieur op de gewenste temperatuur, zodat u onder uiteenlopende omstandigheden comfortabel onderweg bent. Als SUV met vijf deuren biedt de PEUGEOT e-2008 bovendien praktische instapmogelijkheden en voldoende ruimte voor passagiers en bagage. Deze auto is **100% dealeronderhouden** en wordt geleverd met **BOVAG Garantie**. Daarmee kiest u voor extra zekerheid en vertrouwen bij uw aankoop. **Belangrijke uitrusting:**
- Volledig elektrisch: 50 kWh
- Automatische transmissie - Digitaal PEUGEOT i-Cockpit - Apple CarPlay - Achteruitrijcamera - Parkeercontrole achter - Automatische airconditioning - DAB+ radio - Half lederen bekleding - LED-koplampen - 100% dealeronderhouden - BOVAG Garantie Een complete, representatieve en comfortabel uitgevoerde elektrische SUV. Neem gerust contact op voor meer informatie, een proefrit of een passend inruilvoorstel.

Bij Zieleman doen wij natuurlijk altijd ons uiterste best om alle gegevens zo correct in te vullen. Maar feit blijft: wij hebben meer verstand van auto's dan van computers. Het kan dus voorkomen dat er een keer een foutje zit in de gegevens. Mocht je twijfelen aan de juistheid van de gegevens of een foutje ontdekken, dan horen wij heel graag van je. We controleren dan nog eens de gegevens om te kijken of het klopt. Controleer de opties dus goed voordat je een auto koopt.

Aanvullende opties en accessoires

  • 100% dealeronderhouden
  • Automatisch dimmende binnenspiegel
  • Autonomous Emergency Braking
  • Bluetooth carkit
  • Comfort stoelen
  • Deelb. achterbank (ongelijke delen)
  • Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar
  • Extra getint glas achter
  • Gordijn/hoofd airbags achter
  • Kunstlederen/stof bekleding
  • LED-Mistlampen
  • Middenarmsteun
  • Navigatiesysteem full map
  • Oplaadmogelijkheid
  • Passagiersstoel hoogte verstelbaar
  • Rijstrooksensor met correctie
  • USB aansluiting
  • Verkeersbordenherkenning
  • Vermoeidheidsherkenning

Specificaties

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurBlauw
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie Automatisch
Max. vermogen 100 kW (136 pk)
Max. koppel 260 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.300 x 1.770 x 1.530 mm
Draaicirkel 10,4 m
gewicht 1.523 kg
Max. toelaatbare gewicht 2.030 kg
Inhoud bagageruimte 405 - 1.467 l
Topsnelheid 150 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 8,5 s
EnergielabelA

Opties

    • ABS
    • Airbag bestuurder
    • Airbag passagier
    • Bandenspanningscontrolesysteem
    • Electronic Stability Program
    • Hill-Hold Control
    • Hoofd airbag
    • Lane departure warning system
    • Precrash-systeem
    • Zij-airbags

Autobedrijf Zieleman

Burg. Backxlaan 206

7711 AL Nieuwleusen

Bekijk occasions van aanbieder

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan Autobedrijf Zieleman

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Peugeot 2008 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Peugeot 2008

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Vraag een inruilvoorstel aan