Peugeot 2008

Hybrid 145 e-DCS6 Allure | 360 Camera | Adaptieve Cruise Control | Dodehoekdetectie

PoweredBy
Peugeot 2008
Hybrid 145 e-DCS6 Allure | 360 Camera | Adaptieve Cruise Control | Dodehoekdetectie
€ 27.400202520.757 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofElektro/Benzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurWit
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 30 mei 2025
BTW aftrekbaar ja
Wegenbelasting/3mnd € 199 - € 217

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Auto Koese Etten-Leur

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Peugeot 2008 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Peugeot 2008

Omschrijving

Auto Koese is in de afgelopen 20 jaar uitgegroeid tot de specialist in Franse occasions en daarom helpen wij u graag in de zoektocht naar uw volgende Franse auto. Onze voorraad bestaat uit ruim 300 occasions, waaronder deze Peugeot 2008 Hybrid uit 2025.

Rijden in een Franse auto is al decennia een comfortabel genoegen. Vraag het maar aan de fans. Hoort u meteen over de opvallend goede prestaties en de duurzame constructie. Deze hybride Peugeot 2008 gaat slim om met energie. Door rijden en remmen wordt de accu van de elektromotor opgeladen, die de brandstofmotor en handje helpt of zelfs de aandrijving overneemt. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Een cockpit, een informatiecentrum... Wat is de cabine eigenlijk niet? Dankzij het digitale dashboard bent u van alles op de hoogte. Twijfelen hoeveel ruimte u achter de auto heeft? Met de achteruitrijcamera weet u altijd hoeveel centimeter! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. De jeugd is niet los te maken van hun smartphone, en dat zie je ook aan deze jonge auto. Via een speciale app staat u overal en altijd in contact met uw vierwieler. Superhandig! Onderweg kunt u veilig genieten van het audiosysteem met dab-radio. Want in deze Peugeot bedient u het vanaf het stuurwiel. Deze auto is voorzien van automatische airconditioning, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

Het rijden met deze Peugeot wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Peugeot. Deze Peugeot 2008 is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Peugeot bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Peugeot. Belt u ons snel?

WhatsApp met Ronnie 0646060302!Dit mag ook 's avonds en in het weekend.
Auto Koese is een officiële merkdealer. Tevens zijn wij gespecialiseerd in jonge Franse occasions, waaronder de merken Renault, Peugeot en Citroën.

Deze advertentie is met zorg samengesteld, echter kan het voorkomen dat het daadwerkelijke uitvoeringsniveau van de auto afwijkt van de omschrijving in de advertentie, informeer altijd bij de verkoper naar de aanwezigheid/afwezigheid van bepaalde opties. Aan de informatie van deze advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.

Aanvullende opties en accessoires

  • actieve noodgeval assistent
  • automatische snelheids begrenzing
  • Autonomous Emergency Braking
  • binnenspiegel automatisch dimmend
  • buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • buitenspiegels in andere kleur
  • Extra getint glas
  • hemelbekleding donker
  • Instructieboekjes aanwezig
  • kleur wit
  • multimedia scherm klein
  • Onderhoudsboekje (fysiek)
  • passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • RDW-leges
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Vision Plus Pakket (buitenspiegels met verlichting, camera voor, Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp)
  • Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
  • zwarte glans (piano)lak interieur afwerking

Meer informatie

Asconfiguratie

Aandrijving: Voorwielaandrijving

Maten

Wielbasis: 261 cm

Interieur

Interieurkleur: -

Milieu

Emissieklasse: Euro 6d-TEMP

Staat

Aantal sleutels: 2 (1 handzender)

Beschikbare afleverpakketten:

  • Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
  • BOVAG Afleverpakket (€ 995 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt

Identificatie

Referentienummer: ##6380
Kenteken: ##6380

Productveiligheid

EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl

Overige informatie

Basiskleur: wit / zwart

Specificaties

BrandstofElektro/Benzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurWit
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 1.199 cc
Max. vermogen 108 kW (147 pk)
Max. koppel 230 Nm
gewicht 1.272 kg
Max. toelaatbare gewicht 1.272 kg
Inhoud brandstoftank 44 l
Topsnelheid 206 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 8,3 s
CO2-uitstoot 111 g/km
EnergielabelB

Opties

Auto Koese Etten-Leur

Kroonstraat 42
4879 AV Etten-Leur

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Auto Koese Etten-Leur

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Peugeot 2008 is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Peugeot 2008