We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Laat u verrassen door deze Peugeot 107. Het is een auto die dankzij zijn uitgekiende concept praktisch is in het gebruik, maar tevens veilig en comfortabel. Deze Peugeot heeft 127454 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2012. Zijn compacte motor geeft deze Peugeot uitstekende prestaties, maar zorgt voor een bescheiden brandstofverbruik.
In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten.
Als u meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog? Onze auto’s worden standaard met voor minimaal 6 maanden geldige APK, schoon en veilig afgeleverd. Het is mogelijk om voor een afleverpakket te kiezen waarbij de auto voorzien word van een nieuwe apk, afleveringsbeurt, poetsbeurt en registratie tegen een meerprijs van 195,-
Met meer dan 35 jaar ervaring in de autobranche bent u verzekerd van uitstekende kennis, kwaliteit en service!
Autobedrijf van der Straten
Nieuwstraat 164
6431 KX Hoensbroek
045-7370245
Openingstijden Di-vrij 9.00-17.45 uur
Zaterdag 10.00-16.00 uur
Buiten onze openingstijden is het mogelijk om op afspraak een auto te komen bezichtigen!