We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Peugeot 107
Peugeot 107 1.0-12V XS | Nieuwe koppeling | NAP | 5 deurs | DAB + | Onderhoudsboekjes |
Zuinig en praktisch rijden met een automaat? Deze Peugeot 107 automaat heeft slechts 99.147 km gereden en beschikt over NAP. De auto is vijfdeurs en voorzien van onder andere DAB-radio met USB, elektrische ramen en centrale vergrendeling op afstandsbediening.
Onderhoud en staat
De koppeling hebben we laten vernieuwen en dus dus nieuw. De motor is voorzien van een distributieketting en de onderhoudsboekjes zijn aanwezig en netjes bijgehouden. Rondom staat de auto op zomerbanden met goed profiel. Er zijn twee sleutels aanwezig.
Van binnen en buiten verkeert de 107 in nette staat. Door het lage eigen gewicht is dit een zuinige auto met lage gebruikskosten. Dus voordelig automaat rijden kan nog!
APK geldig tot 17-03-2027.
Interesse? Neem gerust contact op voor een bezichtiging of proefrit.
Vragen? Bel, Mail of WhatsApp gerust!
Inruil van harte welkom.
!!LET OP: Alleen op afspraak geopend!!
Telefonisch bereikbaar elke dag van 9:00 tot 22:00.
Wij als Krieger Auto's zijn al meer dan 10 jaar specialist in auto's van het kleine segment tot € 6.000,-
WhatsApp altijd bereikbaar: 06-30195281
Meer informatie
Modelreeks: dec. 2008 - mrt. 2012
Wielbasis: 234 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 107 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Referentienummer: 2589