We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Te koop aangeboden: een 5 deurs Peugeot 107 uit 2005. Via adverteerdersprogramma kan ik het bouwjaar en model niet op de juiste wijze invoeren. Auto is voorzien van o.a. airco en elektrische ramen. Gebruikerssporen aanwezig conform leeftijd van de auto, links en rechts zit wel wat maar de motor en bak zijn 100% in orde. Alle inruil is mogelijk!
Aanvullende opties en accessoires
AUX/USB ingang
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 234 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Bedrijfsinformatie
Welkom bij VVA Auto's. Wij zijn een bedrijf dat gespecialiseerd is in jong gebruikte occasions. Inruil van uw huidige auto, motor, boot, caravan, camper of aanhanger is bij ons altijd bespreekbaar. Klantgerichtheid en service staan bij ons hoog in het vaandel. Daarnaast is een financiering of garantie op een voertuig in overleg altijd bespreekbaar. Wij attenderen u erop dat sommige auto's in verband met het modeljaar 1 jaar jonger aangegeven kunnen worden en daarnaast worden veel van onze auto's ingevoerd bij de RDW. Voor vragen hierover staan wij u ten alle tijden te woord.
Indien u geïnteresseerd bent in één van onze occasions kunt u ons altijd bellen of een bericht sturen via WhatsApp. In principe zijn wij altijd bereikbaar.
Voor meer informatie verwijzen wij u graag naar onze website: www.vvaautos.nl