We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Zeer nette Peugeot 107 1.0-12V Millesim Automaat – 1e eigenaar!
Zeer nette en goed onderhouden Peugeot 107 1.0-12V Millesim Automaat, afkomstig van de eerste eigenaar. De auto is zeer goed onderhouden en verkeert zowel van binnen als van buiten in een nette staat. Hij is voorzien van een comfortabele automatische versnellingsbak, airconditioning, AUX-aansluiting en een navigatiesysteem. Daarnaast beschikt de auto over vrij nieuwe banden, een vrij nieuwe APK-keuring en een NAP-pas.
De Peugeot is uitgerust met een distributieketting, waardoor er geen distributieriem vervangen hoeft te worden. Dankzij de zuinige 1.0-motor is deze 107 bovendien zeer voordelig in gebruik.
Kortom, een zeer nette en goed onderhouden automaat met een mooie uitvoering, veel comfort, een betrouwbare techniek en zeer weinig kilometers voor zijn leeftijd. Bent u op zoek naar een zuinige en comfortabele automaat die ideaal is voor dagelijks gebruik? Dan is deze Peugeot 107 zeker het bekijken waard!
Bij serieuze belangstelling graag bellen of WhatsAppen: +31 6 5555 0516
Let op : bel vooraf i.v.m. aanwezigheid.
De auto is te bezichtigen in Barneveld (Midden Nederland)
U kunt ons altijd bellen of whatsappen voor meer informatie of voor een afspraak.
Tel: +31 (0)655550516
- meer foto's van deze auto zijn te vinden op www.vanparsautos.nl
- Inruil is mogelijk!