

Peugeot 107
1.0 Première - elektr ramen - centrale deurvergrendeling.
€ 2.9992012129.404 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 maart 2012 |
| APK | 11 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 10.990 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
**Peugeot 107 1.0 Première | Blauw | Zuinig | Compact | Dealer onderhouden**
Laat je verrassen door deze charmante en zuinige Peugeot 107 1.0 Première! Deze compacte hatchback uit 2012 biedt alles wat je zoekt in een stadsauto: betaalbaarheid, wendbaarheid en stijl in een perfect formaat. Uitgevoerd in een frisse blauwe metallic lak en voorzien van handige opties, zoals elektrische ramen voor, Bluetooth voor telefoneren en muziekstreaming, LED-dagrijverlichting en een radio-CD/MP3 speler voor entertainment onderweg. Met een rijklaargewicht van slechts 875 kg is deze Peugeot niet alleen licht, maar ook heerlijk zuinig (4,3 l/100km gemiddeld verbruik).
Het interieur is zowel functioneel als comfortabel. Denk aan lederen accenten op stuurwiel en versnellingspook, een in delen neerklapbare achterbank voor extra flexibiliteit en airconditioning voor een aangename rit ongeacht het weer. Veiligheid staat hierbij voorop met een reeks airbags, stuurbekrachtiging en ABS-remmen om zorgeloos te genieten.
Technisch gezien verkeert deze Peugeot 107 in uitstekende staat. De APK is geldig tot december 2026 en de auto is keurig onderhouden. Met een topsnelheid van 157 km/u en een acceleratietijd van 13,7 seconden van 0 naar 100 km/u is hij perfect geschikt voor zowel stadsrijden als de snelweg. En dankzij de compacte afmetingen en drie deuren past hij gemakkelijk in elke parkeerruimte.
Ben jij op zoek naar een betrouwbare, zuinige en stijlvolle stadsauto? Neem vandaag nog contact op en maak een afspraak voor een proefrit. Laat je verrassen door de rijervaring en neem deze Peugeot 107 mee naar huis!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/65 R14
Laadvermogen: 405 kg
Wielbasis: 234 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.430 x 1.630 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 775 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.180 kg |
| Inhoud bagageruimte | 130 - 712 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,7 s |
| Actieradius | 813 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | A |





