
Peugeot 107
1.0 68PK 5D Active | 2e eigenaar, Airconditioning, Unieke KM Stand, Elektrische ramen, Centrale deurvergrendeling

Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 11 april 2014 |
| APK | 11 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 12.150 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Omschrijving
Stijlvol, een tikje gewaagd en met uitstekende rijkwaliteiten: dat is een Franse auto ten voeten uit. Kijk maar eens naar deze Peugeot 107. De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 30892 Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Tot de uitrusting van deze Peugeot behoren ook donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het spreekt voor zich dat u in deze auto ook airconditioning aantreft. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van 2 isofix-aansluitingen, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, toerenteller en in hoogte verstelbaar stuur.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Peugeot 107 samen. Brake assist herkent een noodsituatie en voert de remdruk op om de remweg te verkorten.
Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Peugeot wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken.
Onze auto's worden geadverteerd met standaard pakket A. Dit pakket omvat de tenaamstelling en een geldige APK. Optioneel kunt u kiezen voor afleverpakket B of C die zijn bijgevoegd bij de afbeeldingen.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Aanvullende opties en accessoires
Audio, tv en 12v access
- 12V-aansluiting in de middenconsole
- Radio/Cd -speler met 2 speakers
Gordels en airbags
- Passagiersairbag uitschakelbaar met sleutel
- Pyrotechnische gordelspanners met spankrachtbegrenzers op de voorstoelen
- Waarschuwing (lampje en geluidssignaal) bij niet aangelegde gordel bestuurder
- Zij- en airbaigs
Instrumenten
- ABS met elektronische remkrachtverdeling (voor/achter)
- Digitale brandstofniveaumeter
- Digitale kilometerteller met dagteller
Lading interieur
- Deurgrepen in kleur van de carrosserie
- Drie bekerhouders in de middenconsole (twee voor en één achter)
- Opbergvakken in de voor- en achterportieren
- Opbergvak onder het dasboard aan passagiers- en bestuurderszijde
Ruiten en glas
- Achterste zijruitjes uitklapbaar
- Getinte achterruit, tevens achterklep
Sloten
Specifiek
- Afleverkosten: Zie afleverpakketten
Stuurinrichting
- Elektrische stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk
- In hoogte verstelbaar stuurwiel
- Veiligheids stuurkolom. Schuift tot 73mm in bij een frontale aanrijding
Trim exterieur
- Luchtinlaat in de voorbumper met honingraat grille
- Protection paddings in beide portieren
- Vernis metaallak
- Voorbumper afgewerkt met chroomstrip
- Zwarte stootstrips op de portieren
Trim interieur
- Stoffen bekleding 'Manhattan'
Veiligheid aandrijving
- CSC (Cornering Stability Control)
Velgen en banden
- Stalen velgen 14'' met wielplaten
- Volwaardig reservewiel
Verlichting exterieur
- Geïntegreerde mistlampen vóór
Zetels
- Achterbank met twee zitplaatsen
- In twee gelijke delen neerklapbare rugleuning van de achterbank
- Twee ISOFIX bevestigingspunten op de achterbank (met 3-punts bevestiging)
Zichtbaarheid
- Ruitenwisser op de achterklep
- Twee zonnekleppen met make-up spiegeltje
- Van binnenuit verstelbare buitenspiegels
Meer informatie
Constructiejaar: 2014-04
Laadvermogen: 410 kg
Wielbasis: 234 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 5
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket B (€ 795): Optioneel kunt u kiezen voor afleverpakket B. Voor slechts €795,- wordt de auto voorzien van een nieuwe APK keuring, een afleverbeurt volgens schema, een halfvolle tank, Hybride Health Check en een jaar lang pechhulp Europa. Tevens wordt de auto volledig gepoetst en gereinigd.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt - Afleverpakket C (€ 1.195): Optioneel kunt u kiezen voor het luxe pakket C. Voor €1.195,- wordt de auto voorzien van een nieuwe APK keuring, een afleverbeurt volgens schema, een Airco onderhoudsbeurt, een hybride Health Check, een volle tank brandstof, Pechhulp Europa, Waxoyl behandeling en een veiligheidstas. Tevens wordt de auto volledig gepoetst en gereinigd.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Bedrijfsinformatie
Kijk voor alle foto's en de volledige omschrijving op onze website: www.autobedrijfgielen.nl
Ons familiebedrijf is erkend reparateur van Toyota en specialist op het gebied van nieuwe & gebruikte auto’s van alle merken en modellen.
Wij zijn transparant als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons basis afleverpakket. U kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. De verschillende pakketten en voorwaarden vindt u op de informatiesheet, die is toegevoegd als afbeelding. Zo bepaalt u zelf hoe uw auto onze showroom verlaat!
Voor vragen, meer informatie of een proefrit kunt u contact opnemen met een van onze verkoopadviseurs: Aron Gielen, Wesley Bertrams, Raf Dorssers, Remco Gielen of Harry Gielen.
Uiteraard bent u bij ons ook aan het juiste adres voor verzekeringen, financieringen, (private) lease & deskundig advies.
U bent van harte welkom voor een kijkje in onze showroom. De koffie staat altijd klaar!
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter uitdrukkelijk geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 93 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.440 x 1.630 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 780 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.190 kg |
| Inhoud bagageruimte | 139 - 751 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,7 s |
| Actieradius | 813 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Gielen B.V.
Stationsstraat 316093 BJ Heythuysen
































