We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Peugeot 107
1.0-12V Millesim 200 Airco/ Centrale Verg/ Uniek!!! NAP! 2e eigenaar!
Peugeot 107
1.0-12V Millesim 200 Airco/ Centrale Verg/ Uniek!!! NAP! 2e eigenaar!
Nieuw binnen deze gave en unieke Peugeot 107 met zijn kilometerstand van 35.000Km NAP!!
De Peugeot is van binnen en buiten in nette staat, Rijd, schakelt en stuurt top! voorzien van 1 sleutel en boekjes!
De Peugeot is vanaf 2010 tot 2015 in bezit geweest van 1 eigenaar en vanaf 2015 tot 2025 in bezit geweest van de 2e eigenaar!
een zeer nette en leuke auto om te zien en uniek door zijn kilometerstand! deze vind je nergens meer !
word voor aflevering voorzien van nieuwe apk volledige controle en nieuwe onderhoudsbeurt. dit alles zit bij de prijs in !
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 405 kg
Wielbasis: 234 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)