
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Opel Vivaro
bestel 1.6 CDTI L2H1 DC Edition EcoFlex
€ 9.9952016234.965 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 31 augustus 2016 |
| APK | 24 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 45.341 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
Volledig Onderhouden Opel Vivaro Edition met o.a airco, Stoelverwarming & achteruitrijcamera
Distributieriem vervangen: 160.000km
Opel Vivaro 1.6 CDTI L2H1 DC Edition EcoFlex Full Option!!
- Kenteken: VZ-790-H
- Merk: Opel
- Model: Vivaro bestel
- APK tot: 24-10-2026
- Tellerstand: 234965 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2016
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Leder/Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: R9M D4
- Vermogen: 103 kW / 140pk
- Ledig gewicht: 1811 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 6
- Verbruik: 6.1 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 540 cm
- Breedte: 196 cm
- Laadruimte hoogte: 139 cm
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 5
Bijzondere opties & accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airco
- Electronic climate control
- Voorstoelen verwarmd
Pakket: Exterieur pakket
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
Pakket: Stoelen pakket
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoofd airbag(s) voor en achter
- Hoofd en zij airbag(s)
- Passagiersairbag
- Voorstoelen verwarmd
- Zij airbag(s) voor
Pakket: Airbag pakket
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoofd airbag(s) voor en achter
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Pakket: Style pakket
- Bumpers in carrosseriekleur
- Mistlampen voor
- Stuur leder
Pakket: Navigatie pakket
- Bluetooth
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
Pakket: Parkeer pakket
- Achteruitrijcamera
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Regensensor
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterklep met ruit
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Zijruit rechts in laadruimte
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Achterbank 3-persoons
- Airco
- Armsteun voor
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Huyssink Automotive
Roazeloane 66F
9271LH De Westereen
0610803939
mlei@huyssink-automotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.400 x 1.960 x 1.971 mm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| gewicht | 1.811 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.010 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 90 l |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Actieradius | 1.451 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 160 g/km |
Opties
Huyssink Automotive
Roazeloane 669271 LH De Westereen
























