
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opel Vivaro
1.6 CDTI L2H1 Edition EcoFlex | 1ste eigenaar| dealer onderhouden | airco | pdc achter | navigatie fullmap | cruise control | bluetooth telefoon

Opel Vivaro
1.6 CDTI L2H1 Edition EcoFlex | 1ste eigenaar| dealer onderhouden | airco | pdc achter | navigatie fullmap | cruise control | bluetooth telefoon
€ 6.5002016235.140 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 18 maart 2016 |
| APK | 24 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 38.492 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 156 - € 156 |
Omschrijving
Airco, parkeersensoren achter, navigatie fullmap. cruise control, bluetooth telefoon
Dealer onderhouden auto, BTW voertuig
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Tussenschot volledig
Overige
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Navigatie-pakket (Navigatiesysteem full map)
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jun. 2014 - jun. 2016
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.299 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 350 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Nijs B.V. Kerkendijk 134 5712EX SOMEREN, NL 0493-492356 http://www.opelnijs.nl verkoop@opelnijs.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.400 x 1.960 x 1.970 mm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| gewicht | 1.711 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.010 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 90 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,0 s |
| Actieradius | 1.525 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 155 g/km |
Opties
Autobedrijf Nijs
Kerkendijk 1345712 EX Someren



































