

Opel Vivaro
2.0 Diesel 145 L3
€ 20.900202450.750 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



Rijden op de ingestelde snelheid
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 29 augustus 2024 |
| APK | 29 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 72.852 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Carrosserievorm: Bestelbus
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 26QZ97608
Typenummer: 7951
Laadvermogen: 1.360 kg
Maximaal toegelaten massa: 3.100 kg
Wielbasis: 328 cm
Plaatsing stuurwiel: Links
Interieurkleur: zwart
Emissieklasse: Euro 6
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 106 kW (144 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 53.310 x 19.240 x 19.550 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 1.840 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,4 s |
| Actieradius | 921 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |



