
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opel Vivaro
1.6 CDTI L2H1 Sport 122PK, RIJKLAAR | IMPERIAAL | CAMERA | TREKHAAK | STANDKACHEL | CRUISE CONTROLE | Radio R 16 BT USB met DAB+

Opel Vivaro
1.6 CDTI L2H1 Sport 122PK, RIJKLAAR | IMPERIAAL | CAMERA | TREKHAAK | STANDKACHEL | CRUISE CONTROLE | Radio R 16 BT USB met DAB+
€ 16.500201859.233 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 28 september 2018 |
| APK | 28 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 43.541 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 156 - € 156 |
Omschrijving
Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze dealeronderhouden Opel Vivaro heeft 59233 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2018. De krachtige dieselmotor van deze auto is gekoppeld aan een handgeschakelde zesversnellingsbak. De schuifdeur bij het passagiersdeel is ook een voordeel: geen uitzwaaiende portieren en een royale instap. Ook LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare voorstoelen en verstelbare lendensteunen zijn aan boord.
De standkachel is een comfortfunctie die de veiligheid vergroot. U rijdt nooit meer met bevroren of beslagen ramen en stapt altijd in een voorverwarmd interieur. De hoogwaardige achteruitrijcamera en het display met hoge resolutie zorgen dat helemaal niets u meer ontgaat van wat er achter de auto gebeurt. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. U kunt het audiosysteem met DAB-ontvangst en het full map navigatiesysteem bedienen met de knoppen op het stuur. Meer rijcomfort en minder brandstofgebruik? Even de cruise control instellen en dan ontspannen rijden! Extra opties op deze auto zijn: airconditioning, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Opel Vivaro samen.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Wilt u meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Chroom delen exterieur
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Park pilot, achter (UD7)
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Radio R 16 BT USB met DAB+ (2L1)
- Standkachel met Timer (XBES; Standkachel)
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: mei 2016 - aug. 2018
Cabine: enkel
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.305 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 350 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: De Rooy Auto's Pleunesteeg 3a 4271BG DUSSEN, NL 0416391117 http://www.derooyauto.nl info@derooyauto.nl
Bedrijfsinformatie
Bij binnenkomst hebben wij deze auto netjes rijklaar gemaakt waardoor wij geen afleverkosten hoeven te rekenen.
Wij kunnen u deze auto dan VRIJWEL DIRECT LEVEREN.
Uiteraard kunt u kiezen voor een Onderhoudspakket.
Deze bestaat uit:
* Een grote onderhoudsbeurt, incl alle filters, nieuwe olie en vervanging van versleten slijtage onderdelen
* Nieuwe APK keuring (indien korter dan 9 maanden geldig)
* Airco service
De kosten voor dit pakket bedraagt €695,-
Inruil mogelijk
6,12 of 24 maanden garantie mogelijk, vraag onze verkoper naar de mogelijkheden.
Standaard heeft iedere auto 12 maanden wettelijke conformiteit garantie
Op auto's jonger dan 12 jaar en met minder dan 200.000km is een aanvullend garantiepakket van Autogarantie.nl mogelijk
--------------------
De Rooy Auto's v.o.f. is aangesloten bij de BOVAG.
Wij zijn gespecialiseerd in zeer jonge personenauto's en bedrijfsauto's
Veel van onze auto's vallen dan ook nog in de fabrieksgarantie.
Auto's kunnen 24/7 ter plaatse tenaamgesteld worden.
Voor actuele Financial Lease prijzen en onze lease voorraad, kunt u kijken op: www.derooyauto.nl/financiallease.
Contact: Peter/Arjan de Rooy 0416-391117 / 0416-392703
www.derooyauto.nl / www.totaalautoservice.nl
Wij zijn RDW-erkend, BOVAG-lid, VASS-lid en aangesloten bij Autogarantie.nl (AutoTrust)
Disclaimer:
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Neem altijd even contact met ons op alvorens uw vertrek naar ons toe, dan kunnen wij zien of de auto beschikbaar is en deze voor u klaar zetten.
AUTO'S KUNNEN WEGENS ONLINE VERKOOP HELAAS NIET GERESERVEERD WORDEN.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.400 x 1.960 x 1.970 mm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| gewicht | 1.695 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 171 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Actieradius | 1.194 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
Opties
De Rooy Auto's Dussen
Pleunesteeg 34271 BG Dussen





















