
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Opel Vivaro
1.6 CDTI L1H1 DC Edition EcoFlex
€ 14.9952019101.910 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 28 november 2019 |
| APK | 28 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 37.941 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
'De toekomst is voor iedereen', zeggen ze bij Opel. En wat dat betekent, laten ze ook bij dit model zien. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Ook bij een wat krappere parkeerplek stappen passagiers gemakkelijk in en uit via de schuifdeur. Ook is de auto voorzien van: LED-dagrijverlichting en verstelbare lendensteunen.
Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audiosysteem (met dab-radio!). De cruise control zorgt voor zorgeloos, ontspannen en zuinig rijgedrag. In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De Brake Assist geeft een maximale boost aan het remsysteem in een noodsituatie. Zo verkort u de remweg en verkleint u de kans op ongelukken.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Opel te reserveren.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Achterbank 3-persoons
- Achterstoelen drie
- Lendesteunen (verstelbaar)
Overig
- Tussenschot volledig
- Zijruit rechts in laadruimte
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.160 kg
Wielbasis: 310 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 995): Full service afleverpakket: Onderhoud volgens schema, A.P.K. volle tank brandstof , vloeistoffen controle en schone auto zorgeloos tot aan volgende service interval
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (12 maanden garantie)
Bedrijfsinformatie
Wij zijn een merk onafhankelijk full service-autobedrijf waar service en kwaliteit hoog in het vaandel staan,
voor zowel uw nieuwe als jong gebruikte EU - DEMO'S ( import )auto kunt u bij ons terecht,
kijkt u ook eens bij onze andere advertenties of op onze website.
Wilt u langs komen om een van onze mooie occasions te komen bekijken, belt u dan even van te voren om een afspraak te maken,
daar wij veel onderweg zijn voor uw mooiste jonge dealer occasions,en om eventuele teleurstellingen te voorkomen.
INRUIL & FINANCIERING WELKOM !
Graag tot ziens bij AutoCentrumFlevoland.nl
vriendelijke groeten
Kees Weerstand
Wijzigingen, advertenties of drukfouten en voorafgaande verkoop voorbehouden. Inruil van uw gebruikte voertuig is mogelijk. Financiering mogelijk. Getoonde afbeeldingen dienen vaak ter illustratie en kunnen afwijken van de daadwerkelijke uitrusting. we proberen zoveel mogelijk echte beelden te gebruiken,het kan zijn dat het voertuig zich nog niet fysiek bij ons bevind, U kunt ons dagelijks bereiken van 8.30 tot 20.00 uur (zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur). ZONDAGS GESLOTEN
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.998 x 1.956 x 1.971 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.800 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.960 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 154 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,4 s |
| Actieradius | 1.311 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 160 g/km |
Opties
Autocentrum Flevoland
Cantineweg. 18305 AB Emmeloord

























