
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Opel Vivaro
2.0 CDTI L3H1 DC Edition *MOTOR DEFECT*
€ 8.4502020155.725 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 maart 2020 |
| APK | 11 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 46.367 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 156 - € 156 |
Omschrijving
*MOTOR DEFECT START NIET*
Deze Opel Vivaro komt uit 2020, werd geleverd van 27-03-2019 tot 31-10-2021 en kostte toen € 46.367,-. Deze originele Nederlandse bedrijfswagen staat sinds 2020 op kenteken, is voorzien van een diesel-motor, heeft een maximum vermogen van 110 kW (150 PK) en een cilinderinhoud van 1997 cc.
De bedrijfswagen heeft een topsnelheid van 170 km per uur. Het verbruik van deze bedrijfswagen is gemiddeld 7,6 liter per 100 km en hij weegt 1744 kg. De APK is geldig tot 11-03-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 156,- per kwartaal.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Lendesteunen (verstelbaar)
Veiligheid
- Extra getint glas
Overig
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.166 kg
Wielbasis: 328 cm
Emissieklasse: Euro 6
Bedrijfsinformatie
Om teleurstelling te voorkomen raden wij u aan
vooraf contact met ons op te nemen om er zeker
van te zijn dat de auto nog beschikbaar is.
Wij hanteren geen afleveringskosten om elke auto
scherp aan te kunnen bieden.
OP AFSPRAAK GEOPEND
Voor meer informatie of een bezichtiging kunt u ons
bereiken op 0184-726464
Disclaimer:
Ondanks de zorg die door ons aan de correcte
invoer van de gegevens van de aangeboden
occasions besteedt wordt, kunnen wij niet
verantwoordelijk/aansprakelijk gehouden worden
voor eventuele fouten in de gegevens. Bezoekers
van onze site kunnen geen rechten ontlenen aan de
door ons aangeboden informatie, prijzen of de
gevolgen van eventuele via de informatie ontstane
transacties.
Blieken auto's
Wiedhaak 2
3371 KD Hardinxveld-Giessendam
www.bliekenautos.nl
info@bliekenautos.nl
0184-726464
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.309 x 2.010 x 1.935 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 1.744 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.910 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 147 g/km |
Opties
Blieken Auto's
Wiedhaak 23371 KD Hardinxveld-Giessendam


















