

Opel Vivaro-e
Combi L3H1 75 kWh 9-persoons PERSONENBUS Airco Navigatie Parkeersensoren
€ 37.890202283.000 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Personenbus (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Datum eerste toelating | 14 september 2022 |
| APK | 14 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 58.861 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 290 - € 317 |
- Laagste prijsgarantie
- Geen jaarcijfers nodig
- Online kopen, 14 dagen niet goed geld terug
- Levering in heel Nederland
- Financiering binnen 1 dag
- 1000 voertuigen uit voorraad leverbaar
- Ideaal voor starters & ZZP'ers
- Leasen met BKR codering is mogelijk
- Grootste van Nederland
- Kosteloos overstappen naar een elektrisch voertuig
Sluit nu je financial lease bij Eurocars af, en bepaal zelf wanneer je zonder boete overstapt naar een elektrische auto of bedrijfswagen.
Onze klanten waarderen ons met een 4.9 van de 5 sterren op Google.
Voor vragen bel 088 700 18 28 of mail: geldrop@eurocars.nl.
Met vriendelijke groet,
Team Eurocars
Modelreeks: 2020 - 2022
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 329 km
Laadvermogen: 1.039 kg
Lengte/hoogte: L3H1
Wielbasis: 328 cm
Interieurkleur: Bekleding stof: grijs met zwart
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Inbegrepen afleverpakket: Standaard inbegrepen:
- Controleren vloeistofniveaus, indien nodig op niveau brengen
- Vrijwaringsbewijs van de (mogelijke) inruilauto
EU verantwoordelijke: Stellantis Nederland B.V. Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.stellantis.com customercare.nl@stellantis.com
Emissieklasse: AX
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Personenbus (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.310 x 1.920 x mm |
| gewicht | 2.061 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Actieradius | 329 km |


