
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Opel Vivaro
1.6 CDTI L2H1 120PK | 3-Zits | Cruise | Airco
€ 12.750201894.741 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 2018 |
| APK | 2 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 42.148 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 156 - € 156 |
Omschrijving
NAP: Logisch. Bandenprofiel: Voor 5.3 mm en Achter 6.7 mm. Aantal eigenaren privé / zakelijk 1 / 1. Aantal sleutels: 1.
Deze Opel Vivaro is verlengd en uitgevoerd in een unieke kleur. De auto verkeert in een erg nette staat en de laadruimte is zelfs gestoffeerd. Met cruise control en airco rij je relaxed, zelfs op de drukste werkdagen. De 3 zitplaatsen maken ‘m praktisch en met het multimediasysteem inclusief Bluetooth bel je veilig handsfree. Kortom: een nette, praktische bus met een vleugje comfort en genoeg luxe om elke werkdag net wat leuker te maken.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterdeuren
Infotainment
- Multimedia systeem
- USB-aansluiting
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Bijrijdersbank
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot met raam
Overige
- Armsteun
- Betimmering
- Bluetooth
- Reservewiel
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: mei 2016 - aug. 2018
Cabine: enkel
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.305 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 350 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1
Beschikbare afleverpakketten:
- 3 maanden Autotrust instap garantie (€ 410 ex BTW): Autotrust dekt voor een periode van 3 maanden (of tot maximaal 7.500 km) de mechanische delen van de motor, de aandrijving, de transmissie en specifieke onderdelen van je auto. Vraag de verkoper naar de dekking en de vele voordelen van onze garantiepakketten. Let op: een garantiepakket toevoegen kan alleen wanneer een bedrijfswagen tijdig zijn onderhoud krijgt. Wij bieden hiervoor indien nodig ook het "aflever klaar" pakket aan of kunnen een onderhoudsbeurt uitvoeren tegen een eventuele meerprijs.
- 6 maanden Autotrust instap garantie (€ 710 ex BTW): Autotrust dekt voor een periode van 6 maanden (of tot maximaal 15.000 km) de mechanische delen van de motor, de aandrijving, de transmissie en specifieke onderdelen van je auto. Vraag de verkoper naar de dekking en de vele voordelen van onze garantiepakketten. Let op: een garantiepakket toevoegen kan alleen wanneer een bedrijfswagen tijdig zijn onderhoud krijgt. Wij bieden hiervoor indien nodig ook het "aflever klaar" pakket aan of kunnen een onderhoudsbeurt uitvoeren tegen een eventuele meerprijs.
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Productveiligheid
Fabrikant: Andriessen Bedrijfswagens IJsselweg 49 7061XV TERBORG, NL 0315323836 http://www.andriessenbedrijfswagens.nl info@andriessenbedrijfswagens.nl
Bedrijfsinformatie
Voor onze aflevervoorwaarden en garantiemogelijkheden verwijzen wij u graag door naar de volgende pagina: https://www.andriessenbedrijfswagens.nl/garantie/
Bezichtigingen en proefritten graag op afspraak.
Geadverteerde prijzen zijn excl. 21% BTW
Hoewel aan de informatie van deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan desondanks voorkomen dat de weergegeven of verstrekte informatie onjuist en/of niet volledig is. De getoonde modellen, uitvoeringen en/of specificaties kunnen afwijken van de standaarduitvoeringen en/of opgegeven uitvoeringen, opties en accessoires. Alle informatie is onder voorbehoud van typ- prijs- of programmeer fouten. Hierdoor kan Andriessen Bedrijfswagens B.V niet aansprakelijk worden gesteld voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de verstrekte informatie in deze aanbieding kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.400 x 1.960 x 1.970 mm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| gewicht | 1.725 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.030 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 171 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Actieradius | 1.194 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
Opties
Andriessen Bedrijfswagens B.V.
IJsselweg 497061 XV Terborg




























