
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opel Vivaro
1.6 CDTI L2H1 Edition | dealer onderhouden | trekhaak | airco | pdc achter + camera | cruise control | bluetooth

Opel Vivaro
1.6 CDTI L2H1 Edition | dealer onderhouden | trekhaak | airco | pdc achter + camera | cruise control | bluetooth
€ 7.9992017167.596 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 4 januari 2017 |
| APK | 14 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 41.026 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 156 - € 156 |
Omschrijving
Trekhaak, parkeersensoren achter met camera, airco, parkeersensoren achter met camera, cruise control, bluetooth telefoon
Dealer onderhouden auto
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Tussenschot volledig
Overige
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Navigatie-pakket (Navigatiesysteem full map)
- Parkeer pakket
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: mei 2016 - jul. 2019
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.305 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 350 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Nijs B.V. Kerkendijk 134 5712EX SOMEREN, NL 0493-492356 http://www.opelnijs.nl verkoop@opelnijs.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.400 x 1.960 x 1.970 mm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| gewicht | 1.725 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.030 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 171 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Actieradius | 1.194 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
Opties
Autobedrijf Nijs
Kerkendijk 1345712 EX Someren



































