

Opel Vivaro-e
Electric L2 75 kWh | Dubbele Schuifdeur | Camera NOW OR NEVERDEAL !!!
€ 29.50020252.200 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Elektrisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 26 augustus 2025 |
| APK | 26 augustus 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 55.297 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Duits in kwaliteit en innovatie. Hollands in gebruik en levensduur. Opel. De voordelen van de elektromotor spreken voor zich: stil, schoon en snel! Hoewel de auto uit 2025 komt, heeft hij maar 1700 kilometer gereden. Passagiers stappen gemakkelijk in en uit door de schuifdeur met z'n ruime opening. In deze Opel profiteer jij onder andere ook van: twee achterdeuren, geluidsisolerende ramen, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het digitale dashboard rekent mee, denkt mee en rijdt mee. Alle info overzichtelijk in beeld, overal. Een onopvallend paaltje of een overstekend kind achter de auto brengt risico's met zich mee. Gelukkig laat de achteruitrijcamera feilloos zien of alles veilig is. Dankzij Connected Services heb je overal en altijd je dashboard op zak. Alle belangrijke functies zijn te checken via de app. Een andere zender zoeken of het volume wijzigen? Het audiosysteem heeft bediening op het stuur. Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde DAB-ontvanger. Met regensensor, cruise control, airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet.
Als bestuurder van deze Opel ben je nooit alleen. Je wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met jou de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor jou de verkeersborden tijdens de rit en attendeert je erop door ze op het dashboard te projecteren. Het Lane-keeping systeem zorgt dat je mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. Het laatste wat je wilt is dat je achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. In deze Opel vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
The future is now, rij elektrisch! Maak een afspraak voor een proefrit.
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: nov. 2023 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 346 km
Laadvermogen: 1.026 kg
Wielbasis: 328 cm
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 241 kWh/100km
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Fabrieksgarantie: Ja
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Den Haag Forepark Donau 120 2491BC 'S-GRAVENHAGE, NL 0708502000 http://wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
BPM: De getoonde prijs is exclusief BPM
Verbruik combinatierit: 241 kWh/100km
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie.
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.959 x 1.920 x 1.895 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 1.995 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.021 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Actieradius | 346 km |


